Lauamäng "30 to Mars"

Lauamäng “30 to Mars”

47,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Mängu ülevaade
Lauamäng 30 to Mars™ on 60-minutiline 1-4 mängijaga koostööl põhinev ellujäämismäng kosmoses. 4 Marsonauti peavad tegema meeskonnana koostööd, et jõuda elusalt Marsile. Te kas võidate koos või kaotate koos.

Mängijate arv
Mängijaid võib olla 1 kuni 4. Mars30 missiooni meeskonda kuulub 4 Marsonauti, nii et kui mängijaid on vähem, võivad nad mängida mitme meeskonnaliikmega korraga.

Kuidas võita
Mängu võitmiseks peab Kosmoselaev jõudma vähemalt ühe aktiivse  meeskonnaliikmega (mängunupp püsti) Marsile. Kui kõik 4 Marsonauti on Minestunud (kõik 4 mängunuppu lebavad magamisruumis), on missioon läbi kukkunud!

Mängu komponendid:
1 mängulaud,1 kosmoselaeva mudel, 1 reegliraamat, 6 mängulehte, 6 mängunuppu, 97 sündmuse- ja rollikaarti: 10 Punast “Õnnetuse” kaarti, 20 Kollast “Probleemi” kaarti, 59 Rohelist “Päevategevuse” kaarti, 3 Rohelist “Juhendi” kaarti, 4 Rollikaarti (Rolliteave),120 Ressursside nuppu: 30 Hapniku kuubikut, 30 Kütuse kuubikut, 30 Toidu kuubikut, 30 Varuosade kuubikut, 4 Mõistuse kuubikut, 4 Tervise kuubikut, 3 Õnnetuse žetooni, 24 Katkise Tööruumi žetooni, 4 Paranduskomplekti, 4 kuueküljelist täringut.

Tootekood: 4779026560602

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.