HexBug Battle lahingurobotid ja lahinguväli “Punker”

HexBug Battle lahingurobotid ja lahinguväli “Punker”

78,00 

HexBug puldiga juhitavad lahingurobotid ja lahinguväli sobivad suurepäraselt kodus ise vägevate robolahingute pidamiseks. Komplekti kuuluvate ehitusdetailidega saad kokku panna takistusi tulvil ja väljakutseid esitava mänguvälja, millel enda vägevaid lahinguid pidada!

Laost otsas

Kirjeldus

HexBug puldiga juhitavad lahingurobotid ja lahinguväli sobivad suurepäraselt kodus ise vägevate robolahingute pidamiseks. Komplekti kuuluvate ehitusdetailidega saad kokku panna takistusi tulvil ja väljakutseid esitava mänguvälja, millel enda vägevaid lahinguid pidada! Lisaks sellele on komplektis kaks puldiga juhitavat lahingurobotit “Tarantel”.  Elutruu tarantel sibab ringi ja liigub osavalt ümber takistuste. Vajutades puldil olevat ründamise nuppu õigel hetkel alistad enda vastase. Vali enda lemmikrobot, juhi seda osavalt ja hävita vastane!
Komplekt sisaldab kahte erinevat värvi HexBug Battle Tarantli lahingurobotit ja 30 erinevat lahinguvälja ehitamise detaili.
Robotid on puldiga juhitavad kuni kahe meetri kauguselt. Puldil on neli erinevat kanalit, mis võimaldab korraga mängida koos nelja erineva lahingu-ämblikuga.

Patareid kuuluvad komplekti.
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 25 x 11 x 38 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648051216

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.