Hexbug Skarabeus

Hexbug Skarabeus

15,00 

Hexbug Skarabeus. Skarabeus on üks kiireima liikumismaneeriga Hexbugi putukas. Tema liikumistrajektoori on raske ennustada, sibab ringi nagu pöörane ning takistustest põrkab eemale.

Kirjeldus

Skarabeus on üks kiireima liikumismaneeriga Hexbugi putukas. Tema liikumistrajektoori on raske ennustada, sibab ringi nagu pöörane ning takistustest põrkab eemale. Selili kukkudes oskab ennast ise jalgadele tagasi tõusta.

Patareid kuuluvad komplekti. Ära kasuta taaslaetavaid patareisid.Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 9 x 11 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.
Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle mõne teise värviga.

Tootekood: -

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.