HexBug Herilane puldiga juhitav

HexBug Herilane puldiga juhitav

22,00 

HexBug Herilane on hirmuäratavalt jäljend meile tuttavast lülijalgsest. Robot liigub puldiga juhtimisel uskumatult kiiresti ja teeb järske pöördeid.

Laost otsas

Kirjeldus

Juhi hirmuäratavalt realistlik HexBug Herilane vastu uutele seiklustele! See puldiga juhitav putukas on elutruu jäljend väledalt ringi liikuvast lülijalgsest. Vajuta puldil vastavaid nuppe ja sinu robot liigub kiiresti ning teeb järske pöördeid. Korraga on võimalik mängida kuni kahe herilasega korraga – lihtsalt vali puldil õige kanal ja asu lõbutsema!
Valikus on kolme erinevat värvi robotit: must, punane ja kollane.

Toode töötab LR44 patareide jõul (kuulvad komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 6 x 12 x 9 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Palun märkige soovitud toote värv (punane/must/kollane) ostu lõpetamisel märkuste lahtrisse. Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle teise värviga. 

Tootekood: 807648076776

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.