Ilmateadus

Ilmateadus

11,80  8,30 

Laos

Kirjeldus

Vesi liigub pidevalt ookeanide, atmosfääri, maa, järvede, jõgede ja taimestiku vahel. Vesi aurustub ookeanidest, kondenseerub õhus ja moodustub pilvi, vesi langeb pilvedest vihmana taas alla ning jookseb jõgede kaudu ookeanidesse tagasi. Seda vee liikumist nimetatakse veeringluseks. Selle komplektiga samuti saad teada mis on äikesevälk, millest koosnevad pilved ja palju muud huvitavat.

Sisu: 
1x termomeetri tugi, 2 x termomeetri vart, 2 x termomeetrit, 1X õhupall, 1x spirulbbloon, 1x pliiatsihoidja, 1x seemnealus, 1x pH katsepaber, pH-näidikukaart, 1x pilvekujulina kaas, 1x mlealus, 1x krobeline kork, 1x mäekuju, 1x pilvepump.

Samuti läheb tarvis komplekti mittekuuluvaid  esemeid: veeklaasi, mulda lillepotist, ube, pliiatsit, plastpudelit, laualampi (kui paiksevalgus puudub) ja alkohoolset jooki. Nende materjalide mure­ tsemisel kodust on tarvis täiskasvanu järelevalvet.

Tootekood: 4893156034021

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.