Juhtmevaba Karaoke Kõlar must

Juhtmevaba Karaoke Kõlar must

58,00 

See juhtmevaba karaoke kõlar tagab sulle tõeliselt meeldejääva õhtu, mis on täidetud muusika ja imetabase värvide mänguga! Kõlar ühildub AUX või USB juhtme abil, aga ka Bluetooth ühendusega.

Laost otsas

Kirjeldus

Pea maha üks unustamatu karaoke-õhtu sõprade, pereliikmete või siis koguni vaid iseenda seltsis! See juhtmevaba karaoke kõlar tagab sulle tõeliselt meeldejääva õhtu, mis on täidetud muusika ja imetabase värvide mänguga! Kõlar ühildub AUX või USB juhtme abil, aga ka Bluetooth ühendusega. PartyFunLights kodulehelt on võimalik leida üle 25000 tasuta karaoke laulu. Kõlari peal on ka vahva LED-valgusti. Üks laadimiskord kindlustab kõlari töötamise 4-6 tunniks. Haara mikrofon ja asu laulma!
Komplekt sisaldab kõlarit, mikrofoni, USB ja AUX juhtmeid ning hoiukotti.

Pakendi mõõdud: 24 x 13 x 25 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

Tootekood: 8717278860145

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.