Magnetkonstruktor SmartMax, 71 osa

Magnetkonstruktor SmartMax, 71 osa

134,00 

Magnetkonstruktor pakud lastele võimaluse arendada silma ja käe koordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust!

Laos

Kirjeldus

SmartMax magnetkonstruktor pakub mängurõõmu tundideks! See komplekt annab ka väikestele lastele võimaluse turvaliselt avastada magnetite võluvat maailma! Kasvades õpivad lapsed ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi.

Magnetkonstruktor pakud lastele võimaluse arendada silma ja käe koordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust!

Komplekti kuuluvad lühikesed pulgad, pikad pulgad, metallkuulid, ehitusdetailid ja vihik erinevate mänguideedega.
Külmades toonides pulgad (roheline, lilla ja sinine) tõukuvad omavahel, kuid tõmbuvad soojades toonides pulkadega (kollane, oranž ja punane). Kuulid aga tõmbuvad kõikide värvide poole ja ühe kuuli külge on võimalik panna enam kui 20. Pikkade pulkade magnetid on tugevamad kui lühikeste pulkade magnetid. Seega saab pikkade pulkadega tõsta suuremaid raskusi ja luua tugevamaid ühendusi.
Kõik detailid ühilduvad ka teiste SmartMaxi komplektidega.

SmartMax magnetid on turvalised. Kõik detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. Magnetite tugevus on 25 kG² mm².

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 30 x 56 x 12 cm
Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas.

Tootekood: 5414301249641

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…