Magnetkonstruktor SmartMax "Tootem"

Magnetkonstruktor SmartMax “Tootem”

28,00 

Magnetkonstruktor SmartMax
Mäng arendab: värvide ja kujundite tundmist, peenmotoorikat, planeerimist, klotside ladumist, silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, fantaasiat ja loovust.

Laos

Kirjeldus

Konstruktori suured detailid on tänu magnetitele kergesti üksteisega ühendatavad ning need on noortele lastele mängimiseks täiesti ohutud! Ehita ise vahva tootem, et sellega mängides lõbusalt aega veeta. Komplektis on 24 ülesandekaarti. Paiguta kõik detailid täpselt nii, nagu on näidatud lähteülesandes!
Mäng arendab värvide ja kujundite tundmist, peenmotoorikat, planeerimisoskust, klotside ladumise oskust, silma ja käe koordinatsiooni, loogilist mõtlemist, fantaasiat ja loovust.
“Tootemi” detailid ühilduvad kõikide teiste SmartMax konstruktoritega.

Sobib vanusele: 1 +
Pakendi mõõdud: 24 x 24 x 6 cm.
Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas.

Tootekood: 5414301250425

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…