Voolimissavist öökulli valmistamine

Voolimissavist öökulli valmistamine

12,00 

Vahva meisterdamiskomplekt savist öökulli valmistamiseks. Kata öökulli figuur erksavärvilise savi ja sädelusega, et luua enda meele järgi üks tore ning igati ainulaadne tegelane.

Laos

Kirjeldus

Vahva meisterdamiskomplekt savist öökulli valmistamiseks. Kata öökulli figuur erksavärvilise savi ja sädelusega, et luua enda meele järgi üks tore ning igati ainulaadne tegelane. Lase enda loovusel lennata — sega värve, vooli kujundeid ja kaunista! Lase savil 12 tundi õhu käes kuivada ning sinu uus omanäoline seltsiline ongi seiklusteks valmis!
Savi on valmistatud loodussõbralikust materjalist ning see on mittetoksiline – see on laste jaoks mängimiseks igati ohutu. Mitte süüa ja vältida kokkupuudet silmadega. Vanemlik järelvalve on soovitatav.
Komplekt sisaldab ühte öökulli figuuri, 20 pakki värvilist voolimissavi, 2 pakki sädelevat puru ja voolimistööriista.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 22 x 28 x 11.5 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820199472688

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.