4M Robot-akrobaat

4M Robot-akrobaat

11,80 

Kõigil esemetel ja ka sellel robotil on punkt, mida nimetatakse raskuskeskmeks. Raskuskese on koht, millele eseme kaal eelkõige koondub.

Laost otsas

Kirjeldus

Kõigil esemetel ja ka sellel robotil on punkt, mida nimetatakse raskuskeskmeks. Raskuskese on koht, millele eseme kaal eelkõige koondub. Kui keha püsib tasakaalus, siis asetseb tema raskuskese kas vertikaalselt ülal või all võrreldes punktiga, millel objekt tasakaalus püsib.
Mida madalamal sellest punktist asub keha raskuskese, seda stabiilsem on keha. Roboti raskuskese asub tema puusade vahel. Aga kui sa annad robotile tasakaaluvarda, siis liigub tema raskuskese punkti, mis asub tema jalgadest allpool. Tänu sellele saab ta kergesti nina, pea, käte või jalgade peal seista. Sama juhtub siis, kui sa lisad kaalukapsli monorattale.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi suurus: 17 x 22 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156033642

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.