4D Anatoomiamudel Skelett

4D Anatoomiamudel Skelett

22,00 

Laos

Kirjeldus

Komplekt sisaldab 46 osa koos aluse ja kokkupanekujuhisega.

Inimese anatoomia on bioloogia ala, mis tegeleb inimese keha ehitusega. Maailmas leidub vähe anatoome, kes isegi peale aastatepikkust pidevat uurimist tunnevad hästi kõiki kehaehituse üksikasju. 4D anatoomia mudel-pusle annab edasi lihtsaid, aga täpseid inimkeha ehituse aluseid ning tekitab uudishimu, et veel sügavamalt selle keerulise teema uurimist jätkata.

Skelett ehk toes ehk skeletisüsteem on organismi elundkond, mis tänu oma jäikusele ja tugevusele võimaldab organismil säilitada kuju. Skelett võib paljudel juhtudel ka osaleda organismi liikumises ja/või kaitses.  Inimese skeleti eripärad võrreldes muude imetajatega tulenevad eelkõige tema püstisest kõnnakust. Seesamluid,  need on kõõluste sisesed, enamasti herneterasuurused luud, arvestamata on inimesel kokku 206 luud.

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Toodetud  Hiinas.

Tootekood: 07300009260597

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.