HexBug Robotid

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

HexBug robotid on tänaseks võitnud paljude noorte robootikahuviliste südameid. HexBug pakub mitmeid erinevaid valikuid vahvateks tegevusteks: robotite ehitamine, vägevad lahingud, robot-putukate juhtimine ja Nano mänguväljade kokku panemine. Mängi üksi või sõbraga – koos HexBugiga ei hakka kunagi igav!

HexBug robotid, nii puldiga juhitavad kui ka iseliikuvad, on ühed meie kõige populaarsemad tooted. Vahvad siblivad Nano putukad ja HexBug tegelased toovad igasse mängutuppa elevust ja närvikõdi. HexBug robotid liiguvad realistlikult ja osavalt. Valikus on ka mitmeid lahinguroboteid, mille abil on võimalik enda kodus päris robolahinguid pidada. Robolahingu eesmärgiks on juhtida enda robotit piisavalt osavalt, et hävitada vastane. Kõige osavam ja armutum mängija võidab!

Kui sinu last huvitab hoopis inseneritöö ja robotite ehitamine, soovitame HexBug VEX Robotics sarja tooteid. See sari on loodud andmaks edasi inseneritöö põhitõdesid noortele ja innukatele ehitajatele. Roboti ehitamine on kaasahaarav tegevus, mis arendab lapse ruumilist mõtlemist ja loovust. Detailirohked VEX ehitised nõuavad kokku panemiseks omajagu pingutust ja keskendumisvõimet.

Parim valik robootikahuvilisele noorele on sinu käeulatuses – HexBug robotid mängimiseks ja VEX Robotics robotite ehitamine.