Pood

Hind

Vanus

Kaubamärk

 • Sensoorsed mänguasjad ja näpuvidinad

  Sensoorsed mänguasjad ja näpuvidinad (100)

 • Nutikas Plastiliin

  Nutikas Plastiliin (38)

  Laste vaieldamatu lemmik Tark Plastiliin on saanud endale uue nime – Nutikas Plastiliin. Kuid muretsemiseks ei ole põhjust, sest plastiliinil on ikka sama vapustavad omadused nagu ennegi! Nutikas Plastiliin IntelliMass on kõige erilisem voolimismass, mida sa näinud oled! Nutikas Plastiliin põrkab nagu pall, rebeneb nagu paber, venib nagu näts ja külmas hoituna puruneb nagu portselan. Lisaks sellele ei kleepu voolimismass käte külge ja ei kuiva kunagi ära. Tõeliselt tark plastiliin! Paljudel plastiliinidel on ka erilised lisaomadused. Mõni Nutikas Plastiliin muudab soojusega värvi, mõni helendab pimedas, mõnel on imeline lõhn ja mõni hoopis tõmbub magnetite poole! Vali just endale meelepäraste omadustega Nutikas Plastiliin meie laiast tootevalikust. Leevenda stressi voolides ja mudides, mängi põrgatades ja venitades või modelleeri ainulaadseid kujundeid! Nutikas plastiliin pakub lõputult võimalusi ja mängurõõmu tundideks!
 • Õuemängud

  Õuemängud (61)

  Unikaalsed õuemänguasjad ja kaasahaaravad õuemängud tekitavad lastes vastupandamatut kiusatust värskes õhus aktiivselt aega veeta. Mis võiks olla parem kui nutiseadmete ja telekaekraani unustusse vajumine ning õues lõbusalt aja veetmine? Teaduspoe laiast valikust leiad paljud põnevad õuemänguasjad nii suurtele kui ka väikestele. Võta parimad mänguasjad õue kaasa! Pallid ja lendavad taldrikud on suurepärased mänguasjad õues mängimiseks, mis pakuvad rõõmu nii pisikestele põngerjatele kui ka sportlikutele täiskasvanutele. Väiksemale lapsele vali pehme täispuhutav pall või kerge silikoonist valmistatud lendavtaldrik. Noortele ja veidi vanematele sobivad hästi Waboba õuemängud, mida on võimalik mängida koos paarilisega või isegi suuremas seltskonnas. Waboba tooted on ideaalsed mänguasjad õue ja randa kaasa võtmiseks. Kindlasti tasub igaühel ära katsetada vee peal põrkavad pallid, sest need muudavad rannas käimise täiesti unustamatuks! Rannamängude alakategoorias on saadaval valik mänguasju liivas mängimiseks. Seebimullikomplektid on vaieldamatult laste lemmikud õuemänguasjad. Puhu suures koguses enneolematult hiiglaslikke seebimulle – lõbu jagub tundideks! Need on parimad mänguasjad õues mängimiseks! Isegi, kui ilm on tuuline või vihmane, saab ikkagi õues lõbusalt aega veeta. Sel puhul tulevad appi värvilised vihmavarjud ja toredad tuulelohed. Valik on lai – igaüks leiab endale meeldivad õuemängud!
 • Arendavad mänguasjad

  Arendavad mänguasjad (107)

  Arendavad mänguasjad on mängulise õppimise juures suurepärasteks abivahenditeks. Siit kategooriast leiad kõiksugused nutikad mänguasjad ja arendavad mängud lastele, mis aitavad kaasa noore inimese edasijõudmisele. Mängimine on kõige parem viis õppimiseks nii väiksele mudilasele kui ka vanemale lapsele. Mängukomplektide seast leiad vahvaid osavusmänge, et enda koordinatsioon ja täpsus proovile panna. Puidust mänguasjade kategoorias on kvaliteetsed puidust mänguasjad pere kõige pisematele. Muusikainstrumentide abil saab iga hakkaja muusik luua täiesti ainulaadseid muusikapalasid. Kaardi- ja loogikamänge on hulganisti, et panna proovile nii iseenda kui pereliikmete või sõprade nutikus ja loogiline mõtlemine. Valikus on ka suur hulk kaasahaaravaid lauamänge, mis sobivad nautimiseks nii üksi kui mitmekesi igas vanuses mängijale. Leia meie suurest tootevalikust just endale meelepärased arendavad mängud ja saad kogu perega nautida käed-külge viisil õppimist! Arendavad mängud aitavad lapsel kasvada. Mängides edenevad lapse loovus, kujutlusvõime, ruumiline mõtlemine, motoorika, probleemilahendusoskus, loogiline mõtlemine ja silmaring. Teistega koos mängides saab laps õppida arvestama kaaslastega ning harjutada koostööoskusi. Just seepärast tasub enda lapsele valida arendavad mänguasjad. Paku enda lapsele võimalus areneda mängulisel viisil!
 • Pusled ja nuputamisvigurid

  Pusled ja nuputamisvigurid (191)

  Pusled, Rubiku kuubikud, kristallpusled või hoopis 3D pusled – vali enda lemmik ja asu nuputama! Nuputamisvigurid on usinate laste suurimad lemmikud ning pakuvad nokitsemise rõõmu nii suurtele kui väikestele. Tänapäeval võib olla raske lapsi nutiseadme- või teleriekraanist eemale meelitada, kuid sellele on olemas lihtne lahendus. Hangi üks põnevust pakkuv pusle või Rubiku kuubik, mis haarab noore tähelepanu tundideks. Lõbus ja arendav ajaviide on garanteeritud! Meie valikust leiad pusled, mis on tõeliselt ainulaadsed. Need aitavad läbi kaasahaarava tegevuse arendada ruumilist mõtlemist ja maandada pingeid. Mis võiks olla parem, kui võimalus veeta õhtupoolikutel aega ühe põneva tegevuse seltsis? Kui tavalised pusled sulle pinget ei paku, proovi hoopis kokku panna mõni kristall- või 3D pusle. Need mõlemad muudavad monteerimise protsessi põnevamaks ja keerulisemaks, sest pakuvad võimalust panna kokku ruumilist mudelit! See on suurepärane viis arendamaks planeerimis- ja probleemilahendamise oskuseid. Või oled hoopis innukas mõistatuste lahendaja, kelle vaieldamatuks lemmikuks on Rubiku kuubik? Nuputamisvigurite alakategooriast leiad mitmeid põnevaid mõistatusi, mille inspiratsiooniks on klassikaline Rubiku kuubik. Pööra mõistatuse külgi, et taastada selle algne kuju! Vali välja enda lemmik ja asu ajusid ragistama! Teaduspoe valikust leiad vaid kõige ainulaadsemad ja kvaliteetsemad Rubiku kuubikud, nuputamisvigurid, pusled, 3D- ning kristallpusled.
 • Isetegemise ja katsetamise rõõm

  Isetegemise ja katsetamise rõõm (101)

  Katsekomplektid, mustkunsti trikid, kristallide kasvatamine, robotite valmistamine ja palju muud põnevat. Mis võiks olla parem, kui käed-külge viisil õppimine ja avastamine? Kategooria „Isetegemise ja katsetamise rõõm“ alla on peidetud palju põnevaid komplekte, mille abil saavad noored harivalt aega veeta. Milleks üldse valida katsete tegemise komplektid lastele? Läbi mängulise tegevuse ja katsetamise on võimalik õppida tohutult palju. Baasteadmised keemia, füüsika, anatoomia, astronoomia ja robootika kohta on sinu lapse käeulatuses. Aita lapsel kehastuda teadlaseks, arheoloogiks või hoopis mustkunstnikuks! Ja seda kõike mugavalt enda kodu seinte vahel. Tekita erinevate katsete kaudu lapses huvi ümbritseva maailma ja teaduse vastu. Peale selle aitavad katsekomplektid ja nendega kaasnevad arendavad tegevused last ette valmistada edasiseks eluks ja kooliteeks. Katsete komplektid on parim valik nii väikestele kui ka suurtele teadusehuvilistele. Teaduspoe kõige populaarsemate toodete hulka kuuluvad keemia katsekomplektid, kristallikasvatused ja robotite valmistamise komplektid. Vali sinagi erinevate katsete tegemise komplektid lastele, et lõbusalt ja harivalt aega veeta! Meie valikust leiad vaid parimad katsekomplektid lastele!
 • Käeline tegevus

  Käeline tegevus (190)

  Kategooriast „Käeline tegevus“ leiad arvukas koguses erinevaid meisterdamise komplekte. Lõika, kleebi, voldi, kaunista või vooli – põnevust jagub tundideks! Vali just endale meelepärane meisterdamise komplekt meie laiast tootevalikust ja pane enda loov mõtlemine proovile! Meisterdamine lastega koos on tõeliselt imeline – käeline tegevus arendab lõbusal moel igas vanuses lapsel elutähtsaid oskusi. Loova tegevuse lummusesse kadudes õpib laps paremini numbreid lugema ning tundma värve ja kujundeid. Igat laadi meisterdamise komplekt aitab arendada ka peenmotoorikat ning koordinatsiooni. Käeline tegevus on kasulik edendamaks püsivust ning kannatlikkust, kuna suuremate kunstiteoste loomine võib olla aeganõudev või eeldada pikemat keskendumist ühele tegevusele. Lisaks kõigele mainutule aitab meisterdamine kasvavas lapses arendada loovat mõtlemist ning õppida nägema erisuguseid võimalusi probleemide lahendamiseks. Siiski üks kõige olulisemaid kogemusi, mida meisterdamise käigus saab, on perega koos aja veetmine. Meisterdamine lastega annab võimaluse koos tegutseda ja seega ka lõbusaid mälestusi luua. Võtke kõik koos ette üks suurem meisterdamise komplekt, et veeta üks tõeliselt vahva õhtu ühise eesmärgi poole püüeldes! Koos tegutsedes saate luua täiesti omapäraseid ja ainulaadseid kunstiteoseid. Lõpptulemuseks on iseenda kätetöö läbi valminud meistriteosed, mis sobivad hästi vahvaks kingituseks sõbrale või siis kaunistamaks sinu kodu. Aga pea meeles – tähtis ei ole mitte ainult lõpptulemus, vaid kogu meisterdamise protsess, kuna see õpetab, arendab ja ühendab. Igasugune meisterdamine lastega ja käeline tegevus on tõeliselt vahva ajaveetmise viis!
 • Mikroskoobid ja teleskoobid

  Mikroskoobid ja teleskoobid (31)

  Mikroskoobid ja teleskoobid planeedi parimast Teaduspoest! Igapäevaelus näeme me vaid väikest osakest meie imetabasest maailmast. Arendava vahepalana tasub nii suurtel kui väikestel teadushuvilistel tutvuda meid ümbritsevaga ka ebatavaliste nurkade alt. Selleks pööra pilk tähtede poole või hoopis mikroskoopilisse maailma – vali endale sobiv mikroskoop ja teleskoop ning asu vaatlema! Mikroskoobid ja teleskoobid on suurepärased vahendid uudishimulikule teadushuvilisele. Mikroskoop pakub võimaluse tutvuda silmale tavaliselt nähtamatuks jäävate proovimaterjalidega. Mikroskoobi preparaate võib valmistada ükskõik millisest pisikesest objektist, mis parasjagu huvi pakuvad. Mõned põnevad proovimaterjalid, mida võib mikroskoobi all uurida on näiteks puulehed, juuksekarvad, väiksed putukad, tolmukübemed või seenekübara tükid. Haara endale sobiv mikroskoop ja mikroskoopiline maailm ongi sinu käeulatuses! Kui sulle pakub huvi hoopis megamaailm, siis vaata kindlasti alakategooriat teleskoobid ja planetaariumid. Siit leiad valiku teleskoope nii lastele ja algajatele kui ka edasijõudnud kosmosehuvilistele. Väiksed ja kerged teleskoobid on suurepärane valik lastele, aga ka reisihuvilistele, kes soovivad teleskoopi endaga mugavalt kaasas kanda. Kui soovid aga vaadelda peenemaid detaile ja ka nõrgema eredusega taevakehasid, vali suurema läbimõõduga läätsega teleskoop. Selleks, et tuua imeline taevaruum sisetingimustesse, kasuta koduplanetaariumit. Nii saad kosmost vaadelda isegi siis, kui ilmaolud selleks parasjagu ideaalsed ei ole. Mikroskoobid ja teleskoobid pakuvad avastusrõõmu tundideks. Tutvu maailmaga põneva nurga alt juba täna – vali enda soovidele vastav mikroskoop ja teleskoop.
 • Tehnoloogia

  Tehnoloogia (31)

  Tehnoloogia toetab laste arengut ja õppimist. Hea uudis on see, et õpihimulisel noorel on võimalik tehnoloogiaga sina peale saada ka ilma nutiseadme ekraani süvenemata. Parimad tooted tehnoloogiaalaseks arendavaks tegevuseks leiad Teaduspoest! HexBug robotid ja VEX sarja komplektid on vaieldamatult kõige populaarsem tehnoloogia lastele. Puldiga juhitavad, aga ka omapäi liikuvad robot-tegelased on nüüdseks vallutanud paljude südameid. Ehita käike ja mängi vahvate väledalt ringi siblivate putukatega või juhi enda lahingurobot osavalt võidule – kaasahaaravat tegevust jagub! VEX sarja komplektide abil saavad noored robootikahuvilised ise kokku panna tõeliselt vägevaid ehitisi. Need on ideaalsed tehnikakomplektid lastele! Elektroonikakomplektide alakategoorias on tehnikakomplektid lastele ja noortele. Komplekti kuuluvate vahenditega katsetamise abil saavad ruttu selgeks tehnoloogia ning elektri- ja elektroonikaalased baasteadmised. Elektroonikakomplektid sobivad mänguliselt õppimiseks nii koolis kui ka kodus. Need on parimad tehnikakomplektid lastele, mis pakuvad harivat tegevust tundideks! Vaata kindlasti ka kategooriat muud tooted, sest seal on peidus mitmeid puldiga juhitavaid mänguasju ja muu põnev tehnoloogia lastele. Neid pilkupüüdvaid mänguasju mujalt ei leia! Vali tehnoloogia lastele ja õpihimulisest noorest kasvab peagi lootustandev tehnik, elektroonik või hoopis insener. On aeg avastada tehnoloogia imeline maailm!
 • Konstruktorid

  Konstruktorid (55)

  Kategooriast konstruktorid leiad laia valiku komplekte igas vanuses ehitamise huvilisele. Vali kvaliteetne konstruktor poistele, tüdrukutele või isegi täiskasvanud meistrimeestele! Ühenda osasid, nokitse ja meisterda – tulemuseks on tõeliselt vägevad ja täiesti ainulaadsed ehitised. Pole midagi paremat kui konstruktor lastele! Konstruktorid on tõeliselt tänuväärsed mänguasjad. Peale selle, et detaile on põnev ühendada, arendab laps ehitades enda ruumilist mõtlemist, motoorikat ja täpsust. Monteerimine on kaasahaarav tegevus, mis pakub lõbu tundideks. Kui soovid sõprade või pere seltsis lõbusalt aega veeta, pane konstruktorid kokku üheskoos. Ühine ehitamine muudab tegevuse veelgi lõbusamaks! Kui otsid lihtsamaid mängukomplekte viska pilk peale magnetkonstruktorite ja metallkonstruktorite alakategooriatele. Sealt vali konstruktor lastele, kes on veidi nooremad. Metall- ja magnetkonstruktorite kokku panemine on lihtne, kuid samas kaasahaarav ja vahva. Kuulirajad garanteerivad põnevust kõigile – see on suurepärane konstruktor poistele ja tüdrukutele, nii suurtele kui väikestele. Kui otsid aga põnevat tegevust veidi vanemale ehitajale, siis leiad vastuse kategooriatest mootorite mudelid ja Ugears Mehaanilised mudelid. Suurel hulgal detaile ja keerulised disainid panevad nuputama ka kõige kogenenuma meistrimehe. Vali konstruktor lastele või täiskasvanutele, konstruktor poistele või tüdrukutele Teaduspoe laiast valikust! Lõbus ehitamise kogemus on garanteeritud!
 • Loodusmaailm

  Loodusmaailm (68)

  Loodusõpe ja looduse avastamine on põnev igas vanuses lapsele. Loodusmaailma kategooriast leiad õpetlikud ja vajalikud vahendid loodusvaatluseks nagu binoklid lastele, luubid ja taskulambid, aga ka erinevad realistlikud mänguloomad- ja putukad. Need tooted pakuvad võimaluse tutvuda lähemalt meie imelise maailmaga. Loodusõpe on vahva! Muuda loodusõpe põnevaks ja kaasahaaravaks viies läbi vaatlusi ja eksperimente. Lapse jaoks saab loodusõpetuse õppimine tunduvalt lihtsamaks, kui tal on võimalik teadmisi ammutada ka päriselust, mitte ainult raamatulehtedelt. Uurige satikaid putukauurimispurgis, otsige väärisesemeid metallidetektori abil või võtke appi binokkel, et tutvuda kodu lähedal elavate lindude ja loomadega! Loodusvaatlus pakub lõputult võimalusi nii väikestele kui suurtele lastele ning tagab põnevust tundideks. Tutvu loodusmaailmaga! Luubid, metallidetektorid, putukauurimispurgid, binoklid ja palju muud – loodusõpe on sinu lapse käeulatuses!
 • Projektorid ja pimedas helendav

  Projektorid ja pimedas helendav (46)

  Põnevad projektorid ja gloobused lastele, et mängu käigus õppida! Alakategooriast Kosmos ja Maa leiad projektorid ja gloobused, mis aitavad õppida tundma meie galaktikat. Kosmose projektor toob taevaruumi sinu tuppa. Gloobus on aga suurepärane praktiline kingitus geograafiahuvilisele lapsele – see aitab õppida tundma riike, suuremaid pinnavorme, veekogusid ja muud. Lastele mõeldud pildiprojektorite abil saab suunata põnevaid pilte seinale, lakke, põrandale või kuhu iganes! Vali välja soovitud slaidid, sisesta need projektorisse ja vajuta see nupust tööle. Pildid tulevad justkui elule! See on mänguline viis lastele neid ümbritseva maailmaga tutvumiseks. Valikus on palju erinevate teemadega laste pildiprojektoreid: loomad, putukad, kosmos, fantaasia ja nii edasi. Lastele mõeldud projektorid on väiksed ja kerged, nende taskulambile sarnanev kuju muudab need lihtsasti käes hoitavaks. Tõeliselt mugav endaga igale poole kaasa võtta! Kategoorias Pimedas helendav on saadaval lai valik helendavaid kujundeid, millega saad kleepides kaunistada enda tuba, aknaid või isiklikke esemeid! Kõige populaarsem valik on pimedas helendavad tähed, kuid saadaval on ka erikujulisi pimedas helendavaid kaunistusi – planeedid, ükssarvikud ja dinosaurused! Midagi põnevat igale maitsele. Parimad laste projektorid ja gloobused leiad AHHAA Teaduspoest.
 • Pehmed mänguasjad

  Pehmed mänguasjad (119)

  Kellele ei meeldiks armsad pehmed mänguasjad ja kaisuloomad? Nende südamlikust väljanägemisest ja siidisest materjalist on lihtsalt võimatu ära öelda. Kaisuloomad ja pehmed mänguasjad on sellised lelud, mida ei saa kellelgi kunagi liiga palju olla! Nunnusid mänguasju armastavad igas vanuses lapsed. Seda eriti, kuna kaisuloomad on head seltsilised nii päevasel ajal suurtele seiklustele vastu astudes, aga ka õhtul magama heites. Paljudel lastel on enda lemmikud pehmed mänguasjad, mida nad eelistavad alati teistele leludele. Need lemmikud kaisuloomad võetakse endaga igale poole kaasa, olgu minek reisile, lasteaeda, sõpradega mängima või hoopis vanavanematele külla. Et pehmed mänguasjad  pärast on oluline valida kvaliteetsest materjalist pehmed mänguasjad, et need kõikidele ettevõtmistele tublisti vastu peaksid. Meie valikus olevad Wild Republicu sarja pehmed mänguasjad on täidetud ümbertöödeldud taaskasutatud plastpudelitega – need kaisuloomad pole mitte imearmsad ja realistlikud, vaid ka igati loodussõbralikud! Kategooriast Pehmed mänguasjad leiad laia valiku erinevaid kaisuloomi, mis on valmistatud jätkusuutlikult ja loodud kestma. Nendest saab tingimata sinu lapse tulevane lemmik lelu! Vali lapsele kvaliteetsed ja vastupidavad pehmed mänguasjad ning kaisuloomad Teaduspoest.
 • Disaintooted

  Disaintooted (58)

 • Laste kostüümid

  Laste kostüümid (43)

 • Valgustid

  Valgustid (12)

  Ainulaadsed valgustid ei jäta kedagi külmaks! Plasmapallid, meelolulambid ja värvimuutvad valgustid muudavad iga eluruumi hubaseks ja mõnusaks. Mis võiks olla parem kui peale pikka väsitavat päeva lülitada sisse üks sume meeleoluvalgusti, mille valguses rahulikult lõõgastuda? Mahedalt valgustatud toa hubases keskkonnas saab puhata silmi ja meelt. Värvimuutvad ja liikuvate detailidega valgustid nagu plasmapallid või laavalambid mõjuvad rahustavalt kõigile, nii lastele kui ka täiskasvanutele. Lampi jälgides ununevad muremõtted ja kogu ülejäänud maailm. Mahedad valgustid sobivad hästi ka pimedat pelgava lapse magamistuppa öölambiks. Hubane valgus julgustab ja rahustab ning peagi hiilib uni ligi. Valikus on ka sobivad valgustid kontorisse ning meediasisu loomiseks. Ringikujulised valgustid aitavad jäädvustada ideaalselt valgustatud pilte ja videoid, jaotades valguse ühtlaselt. Sellised valgustid on ideaalsed veebikoosolekutel osalemiseks, kui on vaja kaaslastele hea esmamulje jätta. Vali unikaalsed valgustid enda magamistuppa, elutuppa või kontorisse, et tuua enda igapäevaellu veidi sära ja omapära!
 • Raamatud ja postkaardid

  Raamatud ja postkaardid (199)

 • Leiutised ja aksessuaarid

  Leiutised ja aksessuaarid (37)

 • AHHAA fännitooted

  AHHAA fännitooted (4)

 • Laste lemmikud

  Laste lemmikud (424)

  Laste lemmikmänguasjad, mis on tänaseks võitnud lugematul hulgal mudilaste südameid. Kui otsid midagi enda sõbra või lapse jaoks, tuleb appi meie mänguasjapood! Siit leiad parimad lelud, mis ei ole tänaseni ühtegi mudilast külmaks jätnud. Põrkepallid, lima, värvilised vedrud, vahuseebid ja palju-palju muud – lõime kategooria „laste lemmikud“, et kõik populaarsed laste lemmikmänguasjad oleksid hõlpsasti leitavad. Garanteerime, et siin on peidus midagi meeldivat igale lapsele, sõbrale või hoopis iseendale. Miks mitte valida meie juurest mõned laste lemmikmänguasjad enda tuttava mudilase sünnipäeva- või jõulukingituseks? Järgmiseks toome välja mõned laste lemmikmänguasjad, mis sobivad täitma igat kingikotti. Lõõgastav ja rahustav tegevus on lapsele alati teretulnud. Selle puhul on hea valik näiteks stressipallid, lima ja geeliga ajavõtjad. Nendega tegeledes ununeb ka kõige ärevamal lapsel ülejäänud maailm ja kõik mured. Kui otsid hoopis midagi üllatavat ja erilist, vali lapsele mõni munast kooruv tegelane või vahva vannitoode. Ja mis oleks üks õige mänguasjapood ilma pallideta? Aktiivsele lapsele vali kingituseks mõni uskumatult kõrgele põrkav põrkepall või pallimäng, et noor saaks energiliselt aega veeta. Igaüks leiab oma.
 • Soodus­pakkumine! Tooted kuni -40%!

  Soodus­pakkumine! Tooted kuni -40%! (19)

  Valik teadusest pakatavaid, arendavaid ja harivaid mänguasju kuni -40% soodushinnnaga.
 • Uued tooted

  Uued tooted (137)

  Täiesti teistsugused arendavad ja harivad mänguasjad väikestele ja suurtele lastele leiad Eesti ainsast teaduspoest.