Pood

Hind

Vanus

Kaubamärk

 • Nutikas Plastiliin IntelliMass

  Nutikas Plastiliin IntelliMass (43)

  Laste vaieldamatu lemmik Tark Plastiliin on saanud endale uue nime – Nutikas Plastiliin. Kuid muretsemiseks ei ole põhjust, sest plastiliinil on ikka sama vapustavad omadused nagu ennegi! Nutikas Plastiliin IntelliMass on kõige erilisem voolimismass, mida sa näinud oled! Nutikas Plastiliin põrkab nagu pall, rebeneb nagu paber, venib nagu näts ja külmas hoituna puruneb nagu portselan. Lisaks sellele ei kleepu voolimismass käte külge ja ei kuiva kunagi ära. Tõeliselt tark plastiliin! Paljudel plastiliinidel on ka erilised lisaomadused. Mõni Nutikas Plastiliin muudab soojusega värvi, mõni helendab pimedas, mõnel on imeline lõhn ja mõni hoopis tõmbub magnetite poole! Vali just endale meelepäraste omadustega Nutikas Plastiliin meie laiast tootevalikust. Leevenda stressi voolides ja mudides, mängi põrgatades ja venitades või modelleeri ainulaadseid kujundeid! Nutikas plastiliin pakub lõputult võimalusi ja mängurõõmu tundideks!
 • Õuemängud

  Õuemängud (94)

 • Arendavad mänguasjad

  Arendavad mänguasjad (138)

  Arendavad mänguasjad on mängulise õppimise juures suurepärasteks abivahenditeks. Siit kategooriast leiad kõiksugused nutikad mänguasjad ja arendavad mängud lastele, mis aitavad kaasa noore inimese edasijõudmisele. Mängimine on kõige parem viis õppimiseks nii väiksele mudilasele kui ka vanemale lapsele. Mängukomplektide seast leiad vahvaid osavusmänge, et enda koordinatsioon ja täpsus proovile panna. Puidust mänguasjade seas on kvaliteetsed puidust mänguasjad pere kõige pisematele. Muusikainstrumentide abil saab iga hakkaja muusik luua täiesti ainulaadseid muusikapalasid. Kaardi- ja loogikamänge on hulganisti, et panna proovile nii enda kui pereliikmete või sõprade nutikus ja loogiline mõtlemine. Valikus on ka suur hulk kaasahaaravaid lauamänge, mis sobivad nautimiseks nii üksi kui mitmekesi igas vanuses mängijale. Leia meie suurest tootevalikust just endale meelepärased arendavad mängud ja saad kogu perega nautida käed-külge viisil õppimist! Arendavad mängud aitavad lapsel kasvada. Mängides edenevad lapse loovus, kujutlusvõime, ruumiline mõtlemine, motoorika, probleemilahendusoskus, loogiline mõtlemine ja silmaring. Teistega koos mängides saab laps õppida arvestama kaaslastega ning harjutada koostööoskusi. Just seepärast tasub enda lapsele valida arendavad mänguasjad. Paku enda lapsele võimalus areneda mängulisel viisil!
 • Pusled ja nuputamisvigurid

  Pusled ja nuputamisvigurid (142)

 • Isetegemise ja katsetamise rõõm

  Isetegemise ja katsetamise rõõm (139)

 • Käeline tegevus

  Käeline tegevus (156)

  Kategooriast „Käeline tegevus“ leiad arvukas koguses erinevaid meisterdamise komplekte. Lõika, kleebi, voldi, kaunista või vooli – põnevust jagub tundideks! Vali just endale meelepärane meisterdamise komplekt meie laiast tootevalikust ja pane enda loov mõtlemine proovile! Meisterdamine lastega koos on tõeliselt imeline – käeline tegevus arendab lõbusal moel igas vanuses lapsel elutähtsaid oskusi. Loova tegevuse lummusesse kadudes õpib laps paremini numbreid lugema ning tundma värve ja kujundeid. Igat laadi meisterdamise komplekt aitab arendada ka peenmotoorikat ning koordinatsiooni. Käeline tegevus on kasulik edendamaks püsivust ning kannatlikkust, kuna suuremate kunstiteoste loomine võib olla aeganõudev või eeldada pikemat keskendumist ühele tegevusele. Lisaks kõigele mainutule aitab meisterdamine kasvavas lapses arendada loovat mõtlemist ning õppida nägema erisuguseid võimalusi probleemide lahendamiseks. Siiski üks kõige olulisemaid kogemusi, mida meisterdamise käigus saab, on perega koos aja veetmine. Meisterdamine lastega annab võimaluse koos tegutseda ja seega ka lõbusaid mälestusi luua. Võtke kõik koos ette üks suurem meisterdamise komplekt, et veeta üks tõeliselt vahva õhtu ühise eesmärgi poole püüeldes! Koos tegutsedes saate luua täiesti omapäraseid ja ainulaadseid kunstiteoseid. Lõpptulemuseks on iseenda kätetöö läbi valminud meistriteosed, mis sobivad hästi vahvaks kingituseks sõbrale või siis kaunistamaks sinu kodu. Aga pea meeles – tähtis ei ole mitte ainult lõpptulemus, vaid kogu meisterdamise protsess, kuna see õpetab, arendab ja ühendab. Igasugune meisterdamine lastega ja käeline tegevus on tõeliselt vahva ajaveetmise viis!
 • Mikroskoobid ja teleskoobid

  Mikroskoobid ja teleskoobid (29)

 • Tehnoloogia

  Tehnoloogia (90)

 • Konstruktorid

  Konstruktorid (72)

  Kategooriast „Konstruktorid“ leiad laia valiku komplekte igas vanuses ehitamise huvilisele. Vali kvaliteetne konstruktor poistele, tüdrukutele või isegi täiskasvanud meistrimehele! Ühenda osasid, nokitse ja meisterda – tulemuseks on tõeliselt vägevad ja täiesti ainulaadsed ehitised. Pole midagi paremat kui konstruktor lastele. Konstruktorid on tõeliselt tänuväärsed mänguasjad. Peale selle, et detaile on põnev ühendada, arendab laps ehitades enda ruumilist mõtlemist, motoorikat ja täpsust.
 • Loodusmaailm

  Loodusmaailm (64)

 • Projektorid ja pimedas helendav

  Projektorid ja pimedas helendav (39)

 • Pehmed mänguasjad

  Pehmed mänguasjad (76)

 • Disaintooted

  Disaintooted (48)

 • The Mountain T-särgid

  The Mountain T-särgid (114)

 • Lõbusad sokid

  Lõbusad sokid (26)

 • Valgustid

  Valgustid (13)

 • Raamatud ja postkaardid

  Raamatud ja postkaardid (253)

 • Leiutised

  Leiutised (21)

 • Kinkekaart

  Kinkekaart (1)

 • Laste lemmikud

  Laste lemmikud (219)

 • Soodus­pakkumine! Tooted kuni -40%!

  Soodus­pakkumine! Tooted kuni -40%! (40)

  Valik teadusest pakatavaid, arendavaid ja harivaid mänguasju kuni -40% soodushinnnaga.
 • Uued tooted

  Uued tooted (214)

  Täiesti teistsugused arendavad ja harivad mänguasjad väikestele ja suurtele lastele leiad Eesti ainsast teaduspoest.