Nuputamisvigurid

Näitan 1–24 tulemust 60-st

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan 1–24 tulemust 60-st

Nuputamismängud lastele aju treenimiseks! Kuigi esimesed sellised vigurid loodi juba Vana-Kreekas, on need klassikalised mänguasjad tänapäevani tõeliselt populaarsed. Kui klassikalise Rubiku kuubiku lahendamine on juba ära tüüdanud, tasub panna ennast proovile lahendades erikujulisi nuputamisvigureid!

Nuputamismängud pakuvad põnevat väljakutset, kuna lahenduse leidmine nõuab tihtipeale probleemi vaatamist uue nurga alt. Keerukaid mõistatusi lahendades arenevad probleemilahendusoskused ja ruumiline mõtlemine. Lisaks aitavad nuputamismängud lastele kaasa mälu treenimises. Kõige üllatavam eelis nuputamisvigurite lahendamisel on aga see, et mõistatades väheneb stress ja paraneb meeleolu! Keskendudes ühele kindlale ülesandele ununevad kogu ülejäänud maailm ja mured. Lahenduseni jõudes saadab meid ülevoolav eduelamus.

Miks mitte kinkida nuputamist nõudvad mängud lastele sünnipäeva või jõulude puhul? Ühe väljakutseid pakkuva viguri üle on õnnelik iga usin laps, aga ka noor täiskasvanu. Põnev nuputamine lapsele, sõbrale või hoopis iseendale!