Käeline tegevus

Kategooriast „Käeline tegevus“ leiad arvukas koguses erinevaid meisterdamise komplekte. Lõika, kleebi, voldi, kaunista või vooli – põnevust jagub tundideks! Vali just endale meelepärane meisterdamise komplekt meie laiast tootevalikust ja pane enda loov mõtlemine proovile!

Meisterdamine lastega koos on tõeliselt imeline – käeline tegevus arendab lõbusal moel igas vanuses lapsel elutähtsaid oskusi. Loova tegevuse lummusesse kadudes õpib laps paremini numbreid lugema ning tundma värve ja kujundeid. Igat laadi meisterdamise komplekt aitab arendada ka peenmotoorikat ning koordinatsiooni. Käeline tegevus on kasulik edendamaks püsivust ning kannatlikkust, kuna suuremate kunstiteoste loomine võib olla aeganõudev või eeldada pikemat keskendumist ühele tegevusele. Lisaks kõigele mainutule aitab meisterdamine kasvavas lapses arendada loovat mõtlemist ning õppida nägema erisuguseid võimalusi probleemide lahendamiseks.

Siiski üks kõige olulisemaid kogemusi, mida meisterdamise käigus saab, on perega koos aja veetmine. Meisterdamine lastega annab võimaluse koos tegutseda ja seega ka lõbusaid mälestusi luua. Võtke kõik koos ette üks suurem meisterdamise komplekt, et veeta üks tõeliselt vahva õhtu ühise eesmärgi poole püüeldes! Koos tegutsedes saate luua täiesti omapäraseid ja ainulaadseid kunstiteoseid. Lõpptulemuseks on iseenda kätetöö läbi valminud meistriteosed, mis sobivad hästi vahvaks kingituseks sõbrale või siis kaunistamaks sinu kodu. Aga pea meeles – tähtis ei ole mitte ainult lõpptulemus, vaid kogu meisterdamise protsess, kuna see õpetab, arendab ja ühendab. Igasugune meisterdamine lastega ja käeline tegevus on tõeliselt vahva ajaveetmise viis!

 • Kineetiline liiv

  Kineetiline liiv (7)

 • Loov ja käeline tegevus

  Loov ja käeline tegevus (113)

 • Voolimismassid

  Voolimismassid (19)

  Voolimissavi ja plastiliin on laste vaieldamatud lemmikud. Vooli, mudi, pigista, uurista või ehita – polümeersavi ja kõik sellele sarnased tooted pakuvad mängurõõmu igas vanuses lapsele. Erksates toonides meeldiva lõhna ja konsistentsiga voolimisassidega mängimine on kaasahaarav ja see köidab lapse tähelepanu tundideks! Voolimissavi ja plastiliiniga mängimine ei ole mitte ainult lõbus ning kaasahaarav, aga ka lapse jaoks arendav tegevus. Kuidas voolida nii, et ilmetu plastiliin muutuks enda soovitud fantastiliseks kujundiks? Sellele küsimusele vastust otsides arenevad lapse sensoorsed ning motoorsed oskused ja edeneb koordinatsioon. Voolimissavi ja polümeersavi pakub lapsele ka lõõgastavalt teraapilist tegevust. Rahulikult voolides ja värvide lummuses loovusel lennata lastes ununeb kogu ülejäänud maailm ning maandub stress. Teaduspoe valikus on voolimissavi, polümeersavi ja plastiliin, mis on kvaliteetne, mittetoksiline ja ka väikestele mudilastele mängimiseks täiesti ohutu. Meil müügil olevad savid ja plastiliinid ei määri käsi ega tööpindu ning püsivad pikalt värsked. Vali enda lemmik plastiliin või voolimissavi juba täna!
 • Kleepsud ja tätoveeringud

  Kleepsud ja tätoveeringud (35)