Käeline tegevus

 • Kunstivahendid

  Kunstivahendid (32)

 • Loov ja käeline tegevus

  Loov ja käeline tegevus (90)

  Noored kunstnikud ei jõua ära oodata, et kodus ette võtta meisterdamine või arendav käeline tegevus! Lõikamine, kleepimine, maalimine ja kaunistamine pakuvad lõputut rõõmu igale kunstihimulisele lapsele. Meisterdamine lastega on vahvalt tubane tegevus ning selleks, et kogu loov protsess eriti hõlpsalt läheks, on suureks abiks meil saadaval olevad kvaliteetsed meisterdamise komplektid. Teaduspoe laiast valikust leiab midagi meelepärast iga meisterdamishuviline laps! Meisterdamine lastega koos pole ainult lõbus, aga ka kasulik – käeline tegevus arendab lõbusal viisil elutähtsaid oskusi. Loova tegevuse lummusesse kadudes õpivad noored lapsed paremini numbreid lugema ning tundma värve ja kujundeid. Erinevad meisterdamise komplektid aitavad arendada ka peenmotoorikat ning koordinatsiooni. Käeline tegevus edendab püsivust ning kannatlikkust, sest suuremate kunstiteoste loomine võib olla aeganõudev või eeldada pikemat keskendumist ühele tegevusele. Ja mis kõige olulisem – meisterdamine aitab kasvavas lapses arendada loovat mõtlemist ning õppida nägema erinevaid võimalusi probleemide lahendamiseks! Vali meisterdamine lastega, et aidata mudilastel kasvada ja areneda loova tegevuse käigus! Teid ootavad arendav käeline tegevus ja kvaliteetsed meisterdamise komplektid!
 • Kineetiline liiv

  Kineetiline liiv (10)

 • Voolimismassid

  Voolimismassid (10)

  Voolimissavi ja plastiliin on laste vaieldamatud lemmikud. Vooli, mudi, pigista, uurista või ehita – polümeersavi ja kõik sellele sarnased tooted pakuvad mängurõõmu igas vanuses lapsele. Erksates toonides meeldiva lõhna ja konsistentsiga voolimisassidega mängimine on kaasahaarav ja see köidab lapse tähelepanu tundideks! Voolimissavi ja plastiliiniga mängimine ei ole mitte ainult lõbus ning kaasahaarav, aga ka lapse jaoks arendav tegevus. Kuidas voolida nii, et ilmetu plastiliin muutuks enda soovitud fantastiliseks kujundiks? Sellele küsimusele vastust otsides arenevad lapse sensoorsed ning motoorsed oskused ja edeneb koordinatsioon. Voolimissavi ja polümeersavi pakub lapsele ka lõõgastavalt teraapilist tegevust. Rahulikult voolides ja värvide lummuses loovusel lennata lastes ununeb kogu ülejäänud maailm ning maandub stress. Teaduspoe valikus on voolimissavi, polümeersavi ja plastiliin, mis on kvaliteetne, mittetoksiline ja ka väikestele mudilastele mängimiseks täiesti ohutu. Meil müügil olevad savid ja plastiliinid ei määri käsi ega tööpindu ning püsivad pikalt värsked. Vali enda lemmik plastiliin või voolimissavi juba täna!
 • Kleepsud ja tätoveeringud

  Kleepsud ja tätoveeringud (31)

  Ajutised tätoveeringud ja kleepsud lastele. Igasugused kleebised ja keha kaunistused võetakse laste poolt alati suure elevusega vastu. See pole ka mingi ime – millisele lapsele ei meeldiks värviliste piltide ja kujunditega enda ellu veidi sära tuua? Ajutised tätoveeringud ja kleepsud lastele on selle pärast ka suurepärane kingiidee ükskõik milliseks tähtpäevaks. Suurte kleepsukomplektide hulgast leiab iga laps endale meeldivad variandid. Vahvad piraadid, kaunid lilled või hoopis lõbusad metsloomad? Erineva temaatikaga kleebiseid saab kasutada kunstiprojektides, aga ka enda isiklikke asju kaunistades. Eriti meeldivad sellised kleepsud lastele, millega saab igapäevaseid esemeid muuta täiesti eriliseks ja pilkupüüdvaks, näiteks läikivad kleepsud! Laste tätoveeringud toovad palju rõõmu ja on seejuures nahale ohutud ega tekita ärritust. Nende kehale kandmine ja eemaldamine on imelihtne! Lihtsalt lõika lehelt enda lemmik kujund välja, eemalda tätoveeringut kaitsev kile ja aseta pilt soovitud nahapiirkonnale. Seejärel suru ja silu pilti korralikult, eemalda paber ning sinu ajutine tätoveering ongi valmis! Kehakaunistuse nahalt eemaldamiseks pese seda seda õrnalt seebi ja nuustikuga. Kui kaunistatud nahapiirkonda seebiga mitte pesta, kestavad laste tätoveeringud kuni 2 nädalat. DJECO laste tätoveeringud on dermatoloogiliselt testitud.
 • Ehete valmistamine

  Ehete valmistamine (14)

Kategooriast „Käeline tegevus“ leiad arvukas koguses erinevaid meisterdamise komplekte. Lõika, kleebi, voldi, kaunista või vooli – põnevust jagub tundideks! Vali just endale meelepärane meisterdamise komplekt meie laiast tootevalikust ja pane enda loov mõtlemine proovile!

Meisterdamine lastega koos on tõeliselt imeline – käeline tegevus arendab lõbusal moel igas vanuses lapsel elutähtsaid oskusi. Loova tegevuse lummusesse kadudes õpib laps paremini numbreid lugema ning tundma värve ja kujundeid. Igat laadi meisterdamise komplekt aitab arendada ka peenmotoorikat ning koordinatsiooni. Käeline tegevus on kasulik edendamaks püsivust ning kannatlikkust, kuna suuremate kunstiteoste loomine võib olla aeganõudev või eeldada pikemat keskendumist ühele tegevusele. Lisaks kõigele mainutule aitab meisterdamine kasvavas lapses arendada loovat mõtlemist ning õppida nägema erisuguseid võimalusi probleemide lahendamiseks.

Siiski üks kõige olulisemaid kogemusi, mida meisterdamise käigus saab, on perega koos aja veetmine. Meisterdamine lastega annab võimaluse koos tegutseda ja seega ka lõbusaid mälestusi luua. Võtke kõik koos ette üks suurem meisterdamise komplekt, et veeta üks tõeliselt vahva õhtu ühise eesmärgi poole püüeldes! Koos tegutsedes saate luua täiesti omapäraseid ja ainulaadseid kunstiteoseid. Lõpptulemuseks on iseenda kätetöö läbi valminud meistriteosed, mis sobivad hästi vahvaks kingituseks sõbrale või siis kaunistamaks sinu kodu. Aga pea meeles – tähtis ei ole mitte ainult lõpptulemus, vaid kogu meisterdamise protsess, kuna see õpetab, arendab ja ühendab. Igasugune meisterdamine lastega ja käeline tegevus on tõeliselt vahva ajaveetmise viis!