Loov ja käeline tegevus

Näitan 1–24 tulemust 92-st

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan 1–24 tulemust 92-st

Noored kunstnikud ei jõua ära oodata, et kodus ette võtta meisterdamine või arendav käeline tegevus! Lõikamine, kleepimine, maalimine ja kaunistamine pakuvad lõputut rõõmu igale kunstihimulisele lapsele. Meisterdamine lastega on vahvalt tubane tegevus ning selleks, et kogu loov protsess eriti hõlpsalt läheks, on suureks abiks meil saadaval olevad kvaliteetsed meisterdamise komplektid. Teaduspoe laiast valikust leiab midagi meelepärast iga meisterdamishuviline laps!

Meisterdamine lastega koos pole ainult lõbus, aga ka kasulik – käeline tegevus arendab lõbusal viisil elutähtsaid oskusi. Loova tegevuse lummusesse kadudes õpivad noored lapsed paremini numbreid lugema ning tundma värve ja kujundeid. Erinevad meisterdamise komplektid aitavad arendada ka peenmotoorikat ning koordinatsiooni. Käeline tegevus edendab püsivust ning kannatlikkust, sest suuremate kunstiteoste loomine võib olla aeganõudev või eeldada pikemat keskendumist ühele tegevusele. Ja mis kõige olulisem – meisterdamine aitab kasvavas lapses arendada loovat mõtlemist ning õppida nägema erinevaid võimalusi probleemide lahendamiseks!

Vali meisterdamine lastega, et aidata mudilastel kasvada ja areneda loova tegevuse käigus! Teid ootavad arendav käeline tegevus ja kvaliteetsed meisterdamise komplektid!