Pallid ja lendavad taldrikud

Näitan kõiki 23 tulemust

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan kõiki 23 tulemust

Pallid ning lendavad taldrikud igas vanuses lastele ja noortele. Paremat mänguasja on raske leida, kui üks korralik ja kvaliteetne pall. Pallid pakuvad lõputult aktiivseid mänguvõimalusi – rahvastepall, indiaca, jalgpall, võrkpall ja nii edasi. Piisab vaid pallist ja innukatest mängijatest ning aktiivset ajaviidet jagub päevadeks, nädalateks või isegi kuudeks! Sama lugu on ka lendavate taldrikutega – lihtne mänguasi, mis pakub lõputult mängulusti tervele perele. Võtke kampa sõbrad, lapsed, preliikmed või isegi neljajalgsed kaaslased. Katkematut mängurõõmu saab nautida igaüks!

Meie laiast valikust leiavad kõik endale midagi. Vee peal põrkavad pallid, silikoonist lendavad taldrikud ja pallimängude komplektid sobivad hästi suvel randa või järve äärde kaasa võtmiseks. Mängida saab suure seltskonnaga. Waboba põrkepallid on noorte absoluutsed lemmikud mängmiseks kõval pinnasel. Väiksematele lastele on valikus pehmed ja suured täispuhutavad pallid.

Lihtsuses peitub võlu – klassikalised mänguasjad on aegumatud ja pakuvad mängurõõmu igale generatsioonile. Vali kvaliteetsed, vastupidavad ja unikaalsed lendavad taldrikud ning pallid ei kuskilt mujalt kui Teaduspoest!