Õuemängud

 • Pallid ja lendavad taldrikud

  Pallid ja lendavad taldrikud (22)

  Pallid ning lendavad taldrikud igas vanuses lastele ja noortele. Paremat mänguasja on raske leida, kui üks korralik ja kvaliteetne pall. Pallid pakuvad lõputult aktiivseid mänguvõimalusi – rahvastepall, indiaca, jalgpall, võrkpall ja nii edasi. Piisab vaid pallist ja innukatest mängijatest ning aktiivset ajaviidet jagub päevadeks, nädalateks või isegi kuudeks! Sama lugu on ka lendavate taldrikutega – lihtne mänguasi, mis pakub lõputult mängulusti tervele perele. Võtke kampa sõbrad, lapsed, preliikmed või isegi neljajalgsed kaaslased. Katkematut mängurõõmu saab nautida igaüks! Meie laiast valikust leiavad kõik endale midagi. Vee peal põrkavad pallid, silikoonist lendavad taldrikud ja pallimängude komplektid sobivad hästi suvel randa või järve äärde kaasa võtmiseks. Mängida saab suure seltskonnaga. Waboba põrkepallid on noorte absoluutsed lemmikud mängmiseks kõval pinnasel. Väiksematele lastele on valikus pehmed ja suured täispuhutavad pallid. Lihtsuses peitub võlu – klassikalised mänguasjad on aegumatud ja pakuvad mängurõõmu igale generatsioonile. Vali kvaliteetsed, vastupidavad ja unikaalsed lendavad taldrikud ning pallid ei kuskilt mujalt kui Teaduspoest!
 • Rannamängud

  Rannamängud (24)

  Rannamänguasjad ja liivamänguasjad suviste päevade nautimiseks ja vees lustimiseks. Meie kliimas on tähtis igat sooja päeva täiel rinnal nautida, sest suvepäevad on alati loetud. Selleks, et pikad päevad liivas tegutsedes ikka vaheldusrohked oleksid, tulevad appi rannamänguasjad! Quut liivamänguasjad pakuvad usinatele lastele erinevaid rannas tegutsemise võimalusi. Kaeva, tassi vett, ehita liivalosse või valmista liivavormide abil vahvaid kujundeid. Quut liivamänguasjad on loodud pakkuma lastele puhast lõbu. Samast sarjast leiate ka põnevad noortele lastele mõeldud rannamängud, mis panevad proovile osavuse ja koordinatsiooni. Meie valikus on ka vanematele suvitajatele sobivad rannamängude vahendid. Vee peal põrkavad pallid, lendavad taldrikud, mullitajad ja muud pallimängud on sobivad rannamänguasjad ka kogu pere või koos sõpradega mängmiseks. Naudime suve täiel rinnal! Et tagada unustamatud suvekuud, vali enda lemmikud liivamänguasjad ja rannamängud Teaduspoest.
 • Laste vihmavarjud

  Laste vihmavarjud (5)

  Laste vihmavarjud vihmasteks päevadeks. See, et vihma sajab, ei tähenda, et õue mängima minna ei saa. Ka sajuse ilmaga päevadel tasub koos lastega õues aktiivselt aega veeta. Pole olemas halba ilma, ainult halb varustus! Siit kategooriast leiadki parima varustuse sajusteks ilmadeks – erksavärvilised ja armsate piltidega laste vihmavarjud, mis ei jäta kedagi külmaks. Kaunid lastepärased vihmavarjud meelitavad mudilasi õue aktiivselt aega veetma ka sajustel päevadel! DJECO vihmavarjud on valmistatud kvaliteetsest plastikust ja need on loodud kestma. DJECO tootesarja vihmavarjud on käsitsi avatavad ja neil on ohutussüsteem sõrmede kaitseks. Ohutussüsteem on laste vihmavarjude puhul eriti oluline, kuna see aitab ära hoida võimaluse, et sõrmed vihmavarju avades või sulgedes mehhanismi vahele satuvad. Tootevalikus on erinevate piltidega ja lõbusa kujundusega lastele mõeldud vihmavarjusid. Mõned DJECO laste vihmavarjud on iseäranis erilised, sest need muudavad veega kokku puutudes värvi (otsi vastavat märget tootekirjeldusest)! Meie valikust leiab iga laps vihmasteks päevadeks mõne ustava kaaslase. Teaduspoes on ainult parimad vihmavarjud!
 • Seebimullid

  Seebimullid (6)

 • Tuulelohed ja lennumasinad

  Tuulelohed ja lennumasinad (11)

  Tuulelohed õues mängimiseks. Mis saaks olla parem, kui tuulisel päeval koos perega õues või mere ääres aktiivselt aja veetmine? Selleks, et värskes õhus veedetud aeg mööduks lõbusas võtmes, haarake õue minnes kaasa enda lemmikud! Lohe lennutamine on tõeliselt kaasahaarav tegevus, mis pakub täiesti unustamatu kogemuse kogu perele. Iga laps võiks vähemalt korra enda elus tuulelohe lennutamist proovida. Kuigi lohe lendama saamine võib osutuda katsumuseks, saadab last särav eduelamus, kui see lõpuks õnnestub. Tuulelohed pakuvad võimaluse olla füüsiliselt aktiivne – jookse, aja taga ja pinguta, et lohe alla ei kukuks! Imetledes lohede lummavat lendlemist taeva taustal, ununeb kogu ülejäänud maailm. Milleks raisata tuulise ilmaga päevasid, kui tuulelohed pakuvad niivõrd vahvat võimalust neid päevi lõbusalt ära kasutada? Meil saadaval olevad erksavärvilised tuulelohed on eriti pikupüüdva kujundusega, nii et iga laps leiab enda lemmiku! Valmistu järgmiseks tuuliseks päevaks – telli mugavalt meie e-poest.
 • Kendamad

  Kendamad (2)

Unikaalsed õuemänguasjad ja kaasahaaravad õuemängud tekitavad lastes vastupandamatut kiusatust värskes õhus aktiivselt aega veeta. Mis võiks olla parem kui nutiseadmete ja telekaekraani unustusse vajumine ning õues lõbusalt aja veetmine? Teaduspoe laiast valikust leiad paljud põnevad õuemänguasjad nii suurtele kui ka väikestele. Võta parimad mänguasjad õue kaasa!

Pallid ja lendavad taldrikud on suurepärased mänguasjad õues mängimiseks, mis pakuvad rõõmu nii pisikestele põngerjatele kui ka sportlikutele täiskasvanutele. Väiksemale lapsele vali pehme täispuhutav pall või kerge silikoonist valmistatud lendavtaldrik. Noortele ja veidi vanematele sobivad hästi Waboba õuemängud, mida on võimalik mängida koos paarilisega või isegi suuremas seltskonnas. Waboba tooted on ideaalsed mänguasjad õue ja randa kaasa võtmiseks. Kindlasti tasub igaühel ära katsetada vee peal põrkavad pallid, sest need muudavad rannas käimise täiesti unustamatuks! Rannamängude alakategoorias on saadaval valik mänguasju liivas mängimiseks.

Seebimullikomplektid on vaieldamatult laste lemmikud õuemänguasjad. Puhu suures koguses enneolematult hiiglaslikke seebimulle – lõbu jagub tundideks! Need on parimad mänguasjad õues mängimiseks!

Isegi, kui ilm on tuuline või vihmane, saab ikkagi õues lõbusalt aega veeta. Sel puhul tulevad appi värvilised vihmavarjud ja toredad tuulelohed.

Valik on lai – igaüks leiab endale meeldivad õuemängud!