Tuulelohed ja lennumasinad

Näitan kõiki 12 tulemust

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan kõiki 12 tulemust

Tuulelohed õues mängimiseks. Mis saaks olla parem, kui tuulisel päeval koos perega õues või mere ääres aktiivselt aja veetmine? Selleks, et värskes õhus veedetud aeg mööduks lõbusas võtmes, haarake õue minnes kaasa enda lemmikud! Lohe lennutamine on tõeliselt kaasahaarav tegevus, mis pakub täiesti unustamatu kogemuse kogu perele.

Iga laps võiks vähemalt korra enda elus tuulelohe lennutamist proovida. Kuigi lohe lendama saamine võib osutuda katsumuseks, saadab last särav eduelamus, kui see lõpuks õnnestub. Tuulelohed pakuvad võimaluse olla füüsiliselt aktiivne – jookse, aja taga ja pinguta, et lohe alla ei kukuks! Imetledes lohede lummavat lendlemist taeva taustal, ununeb kogu ülejäänud maailm. Milleks raisata tuulise ilmaga päevasid, kui tuulelohed pakuvad niivõrd vahvat võimalust neid päevi lõbusalt ära kasutada?

Meil saadaval olevad erksavärvilised tuulelohed on eriti pikupüüdva kujundusega, nii et iga laps leiab enda lemmiku! Valmistu järgmiseks tuuliseks päevaks – telli mugavalt meie e-poest.