Arendavad mänguasjad

 • Mängukomplektid

  Mängukomplektid (18)

  Arendavad mängud väikelastele. Väikelaste mängukomplektid aitavad mudilastel edukalt suureks kasvada ja neid ümbritsevat maailma tundma õppida. Mängimine on noore lapse jaoks tohutult oluline tegevus ja selle juures on suurimaks abiks kvaliteetsed arendavad mänguasjad väikelastele. Mängimine on teadagi laste jaoks nauditav ja lõbus. Kuid lisaks sellele valmistavad väikelaste mängukomplektid meie mudilased ette tulevaseks eluks ja kooliteeks. Mängimine arendab lapsi väga mitmekülgselt: see soodustab füüsilise maailma avastamist, edendab loovat mõtlemist ja probleemilahendusoskusi ning õpetab sotsiaalseid oskusi. Mängimine hoiab ka lapsed terve ja õnnelikuna, kuna see paneb nad liikuma ja aktiivselt kaasa mõtlema. Järelikult on kõiksugused arendavad mänguasjad väikelastele igati kasulikud. Ka lapsevanemana on tore koos enda lapsega mõni komplekt ette võtta, et üheskoos mängida. Koos lapsega mängides ja aega veetes saame luua omavahel tugevama sideme, edendades suhtlust. Lisaks pakuvad mängud väikelapsele võimalust enda emotsioone väljendada ja seeläbi õppida paremini tundma nii iseennast kui ka enda mängukaaslast. Meie laiast valikust leiad parimad arendavad ja kvaliteetsed mängud väikelastele.
 • Puidust mänguasjad

  Puidust mänguasjad (10)

  Puidust mänguasjad on aegumatud klassikud, mis ei jäta külmaks ei väiksemaid ega ka suuremaid lapsi. Parimad lapsepõlves kogutud mälestused on paljudel just ajast, kui need olid igapäevasteks mängukaaslasteks. Sellest kategooriast leiad mitmed toredad lelud, aga ka arendavad mänguasjad 1-2 aastastele ja vanematele lastele. Milleks üldse valida lapse jaoks lisaks teistele leludele ka puidust valmistatud mänguasjad? Puidust lelude suurim eelis on tingimata vastupidavus. Kui väikse lapse suures mängutuhinas võivad teistest materjalidest mänguasjad puruneda, siis puidust valmistatud toodetega see nii lihtsalt ei juhtu ning mänguasjad peavad vastu aastaid. Lisaks sellele on need alati mängimiseks ohutud. Ja seda ka pere kõige pisematele liikmetele. Puidust motoorikalauad, ladumistornid ja nöörimängud on ideaalseks valikuks noorele kiiresti kasvavale lapsele. Nende abiga arenevad lapse osavus, täpsus ja peenmotoorika. Lisaks sellele aitavad arendavad mänguasjad edendada ka lapse silma ja käe vahelist koordinatsiooni. Teaduspoe valikust leiad enda armsale lapsele kõige kvaliteetsemad ja pilkupüüdvamad arendavad puidust lelud.
 • Muusikainstrumendid

  Muusikainstrumendid (5)

  Muusikariistad lastele mängimiseks ja lõbusalt aja veetmiseks. Siit kategooriast leiad laste muusikariistad, mis sobivad ideaalselt pisikesele helikunstnikule esimeseks instrumendiks. Helimaailmas esimeste sammude astumine võib lapse jaoks olla veidi keeruline ning seepärast on just meil saadaval olevad laste muusikariistad parim valik. Meie instrumendid on kerged ja lihtsa ehitusega. Seega saavad mudilastele esimesed muusikapalad selgeks ruttu ja peagi tekib huvi juba rohkem muusikat õppida. Lisaks sellele, et nendega on lõbus mängida, pakuvad muusikariistad lastele ka kaasahaaravat arenemisvõimalust. Pilli mängimine juba väiksest east saati edendab loovust, kognitiivseid ja sensoorseid oskuseid ning peenmotoorikat. Laste muusikariistad pakuvad mudilastele suurepärase enese väljendamise võimaluse. Kuna muusikapala loomine ja ära õppimine nõuab keskendumist ning aega, õpetab selline tegevus lastele ka kannatlikkust. Vali muusikariistad lastele, et anda hoog sisse lapse tulevasele muusikukarjäärile ja noorest pillihuvilisest kasvab peagi lootustandev staar! Meie valikust leiad kvaliteetsed ja pilkupüüdvad laste muusikariistad!
 • Kaardi- ja loogikamängud

  Kaardi- ja loogikamängud (24)

  Loogikamängud on ideaalsed arendavad ajaveetmise viisid pere noortele liikmetele! Tihtipeale võib kõiksuguste nutiseadmete ja pidevate ekraanide vaatamise mõjul lapse tähelepanu pidevalt hajuda. Loogika- ja kaardimängud on aga niivõrd kaasahaaravad, et mõtiskledes ja nuputades ununevad peagi kõik nutiseadme- ja telekaekraanid. Loogikamängud lastele on ideaalne valik, sest need pakuvad põnevust ja õhinat tundideks! Mõistatuse lahenduseni jõudes saadav eduelamus tekitab lapses vaid indu juurde. Aga miks valida loogikamängud lastele? Selliste mängude suurimaks eeliseks on võimalus mõistatuste lahendamise käigus õppida ja areneda. Kui mängus juhtub ette mõni keerulisem ülesanne, on tähtis, et laps ei jätaks tegevust pooleli, vaid prooviks mõnda uut strateegiat, et lõpuks ikka lahenduseni jõuda. Nii arenevad loogikamänge mängides lapse probleemilahendusoskused ja loov mõtlemine. Lisaks sellele aitavad kaardi- ja loogikamängud arendada lapse ruumilist mõtlemist ning mälu. See on suurepärane võimalus aidata noorel end ette valmistada tulevaseks eluks ja kooliteeks. Mängides arenevad ka kriitiline mõtlemine ja keskendumisvõime. Lisaks võimalusele õppida ja areneda, pakuvad loogika- ja kaardimängud lihtsalt vahvat ajaveetmise viisi. Kui mängus juhtub ette mõni selline mõistatus, mis on iseseisvalt lahendamiseks liiga keerumine, küsi sõbralt abi! Koos mängides on alati lõbusam. Vali parimad kaardi- ja loogikamängud lastele!
 • Lauamängud

  Lauamängud (39)

  Lauamängud lastele, peredele ja täiskasvanutele leiad AHHAA Teaduspoest! Mis saab olla veel toredam kui sõprade või pereliikmetega võtta käsile mõni vahva lauamäng ja veeta üheskoos üks unustamatu õhtu, hommik või nädalavahetuse pärastlõuna? Mängimine, nuputamine ja strateegiate leidmine on ideaalne viis ühise aja veetmiseks. Ühine tegevus toob mängukaaslased teineteisele lähemale ning põnevad lauamängud garanteerivad mängulusti, naeru ja närvikõdi tundideks. Meie valikust leiad lauamängud lastele, mis on arendavad, aga ka muidu lõbusad. Ideaalne võimalus õppimiseks ja arenemiseks! Laua- ja kaardimängud lastele aitavad arendada loogikat, ruumilist mõtlemist ja loovust. Pereliikme või sõbraga koos mängides arenevad lapse meeskonnatöö- ja suhtlemisoskused. Lisaks sellele aitavad laste lauamängud õppida pere noorematel liikmetel elulisi teadmisi reeglite järgimise ning võitmise ja kaotamise kohta. Lapsele sobiva lauamängu valimisel jälgi toodete juurde märgitud soovitatud vanusepiiranguid! Kui aga otsid mänge, mis sobivad üksinda mängimiseks ja nuputamiseks või autosõidu põnevamaks muutmiseks, viska pilk peale Smart Games mängudele. Nende seast leiad põnevaid mänge, mida saad mängida üksinda ja millede lahendamine pakub üha keerulisemaks minevate mõistatuste tõttu tohutut närvikõdi. Kui juhtub, et jääd hätta, kutsu sõber appi! Meie valikust leiad ka keerumisemaid lauamänge, mis pakuvad pinget teismelistele ja täiskasvanutele. Parimad lauamängud on sellised, mis panevad proovile su loovuse, loogilise mõtlemise ja meeskonnatöö oskused ning pakuvad võimalust seltskonnas lõbusalt aega veeta. Vali enda lemmikud AHHAA Teaduspoest!

Arendavad mänguasjad on mängulise õppimise juures suurepärasteks abivahenditeks. Siit kategooriast leiad kõiksugused nutikad mänguasjad ja arendavad mängud lastele, mis aitavad kaasa noore inimese edasijõudmisele. Mängimine on kõige parem viis õppimiseks nii väiksele mudilasele kui ka vanemale lapsele.

Mängukomplektide seast leiad vahvaid osavusmänge, et enda koordinatsioon ja täpsus proovile panna. Puidust mänguasjade kategoorias on kvaliteetsed puidust mänguasjad pere kõige pisematele. Muusikainstrumentide abil saab iga hakkaja muusik luua täiesti ainulaadseid muusikapalasid. Kaardi- ja loogikamänge on hulganisti, et panna proovile nii iseenda kui pereliikmete või sõprade nutikus ja loogiline mõtlemine. Valikus on ka suur hulk kaasahaaravaid lauamänge, mis sobivad nautimiseks nii üksi kui mitmekesi igas vanuses mängijale. Leia meie suurest tootevalikust just endale meelepärased arendavad mängud ja saad kogu perega nautida käed-külge viisil õppimist!

Arendavad mängud aitavad lapsel kasvada. Mängides edenevad lapse loovus, kujutlusvõime, ruumiline mõtlemine, motoorika, probleemilahendusoskus, loogiline mõtlemine ja silmaring. Teistega koos mängides saab laps õppida arvestama kaaslastega ning harjutada koostööoskusi. Just seepärast tasub enda lapsele valida arendavad mänguasjad. Paku enda lapsele võimalus areneda mängulisel viisil!