Arendavad mänguasjad

Arendavad mänguasjad on mängulise õppimise juures suurepärasteks abivahenditeks. Siit kategooriast leiad kõiksugused nutikad mänguasjad ja arendavad mängud lastele, mis aitavad kaasa noore inimese edasijõudmisele. Mängimine on kõige parem viis õppimiseks nii väiksele mudilasele kui ka vanemale lapsele.

Mängukomplektide seast leiad vahvaid osavusmänge, et enda koordinatsioon ja täpsus proovile panna. Puidust mänguasjade seas on kvaliteetsed puidust mänguasjad pere kõige pisematele. Muusikainstrumentide abil saab iga hakkaja muusik luua täiesti ainulaadseid muusikapalasid. Kaardi- ja loogikamänge on hulganisti, et panna proovile nii enda kui pereliikmete või sõprade nutikus ja loogiline mõtlemine. Valikus on ka suur hulk kaasahaaravaid lauamänge, mis sobivad nautimiseks nii üksi kui mitmekesi igas vanuses mängijale. Leia meie suurest tootevalikust just endale meelepärased arendavad mängud ja saad kogu perega nautida käed-külge viisil õppimist!

Arendavad mängud aitavad lapsel kasvada. Mängides edenevad lapse loovus, kujutlusvõime, ruumiline mõtlemine, motoorika, probleemilahendusoskus, loogiline mõtlemine ja silmaring. Teistega koos mängides saab laps õppida arvestama kaaslastega ning harjutada koostööoskusi. Just seepärast tasub enda lapsele valida arendavad mänguasjad. Paku enda lapsele võimalus areneda mängulisel viisil!