Kaardi- ja loogikamängud

Näitan kõiki 23 tulemust

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan kõiki 23 tulemust

Loogikamängud on ideaalsed arendavad ajaveetmise viisid pere noortele liikmetele! Tihtipeale võib kõiksuguste nutiseadmete ja pidevate ekraanide vaatamise mõjul lapse tähelepanu pidevalt hajuda. Loogika- ja kaardimängud on aga niivõrd kaasahaaravad, et mõtiskledes ja nuputades ununevad peagi kõik nutiseadme- ja telekaekraanid. Loogikamängud lastele on ideaalne valik, sest need pakuvad põnevust ja õhinat tundideks! Mõistatuse lahenduseni jõudes saadav eduelamus tekitab lapses vaid indu juurde.

Aga miks valida loogikamängud lastele? Selliste mängude suurimaks eeliseks on võimalus mõistatuste lahendamise käigus õppida ja areneda. Kui mängus juhtub ette mõni keerulisem ülesanne, on tähtis, et laps ei jätaks tegevust pooleli, vaid prooviks mõnda uut strateegiat, et lõpuks ikka lahenduseni jõuda. Nii arenevad loogikamänge mängides lapse probleemilahendusoskused ja loov mõtlemine. Lisaks sellele aitavad kaardi- ja loogikamängud arendada lapse ruumilist mõtlemist ning mälu. See on suurepärane võimalus aidata noorel end ette valmistada tulevaseks eluks ja kooliteeks. Mängides arenevad ka kriitiline mõtlemine ja keskendumisvõime.

Lisaks võimalusele õppida ja areneda, pakuvad loogika- ja kaardimängud lihtsalt vahvat ajaveetmise viisi. Kui mängus juhtub ette mõni selline mõistatus, mis on iseseisvalt lahendamiseks liiga keerumine, küsi sõbralt abi! Koos mängides on alati lõbusam. Vali parimad kaardi- ja loogikamängud lastele!