Kristallikasvatus

Näitan kõiki 13 tulemust

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan kõiki 13 tulemust

Ilusate kristallide kasvatamine keemiakatse käigus. Kristalli kasvatamise komplekt pakub põneva võimaluse õppida keemia ja kristallseerumise protsessi kohta. See on kaasahaarav tegevus nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kristalli kasvatamise komplekt on ideaalne kingiidee, mis meeldib igas vanuses uudishimulikule katsetajale. Ja mis kõige parem – tulemused on imekaunid!

Kristalli kasvatamise komplekt sisaldab kõiki vajalikke vahendid ja täpset juhendit, mida järgides on kristalli kasvatamine imelihtne. Sega kõik koostisosad vastavalt juhendile kokku ja seejärel jäta lahus puutumatuna seisma. Kristalli kasvatamine võib aega võtta ligikaudu 7 päeva. Varu kannatust – selle aja jooksul ei tohiks segu liigutada! See-eest on võimalik kristalli kasvamise ajal jälgida põnevat kristalliseerumise protsessi. Kui sinu kristall on saavutanud soovitud suuruse, eemalda see ülejäänud lahusest. Nüüd saad enda kasvatatud kivikest kasutada näiteks ilusa kaunistusena või vahva kingitusena sõbrale!

Teaduspoe valikust leiad midagi igaühele. Saadaval on näiteks väiksem kristalli kasvatamise komplekt, millega saab valmistada ühe kristalli, aga ka suurem kristallide kasvatamine, millega saab luua terve kristalliaia. Vali enda lemmik kristallikasvatus mugavalt meie e-poest!