Robotite valmistamine

Näitan kõiki 14 tulemust

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan kõiki 14 tulemust

Erinevate robotite valmistamine kompaktsetes käed-külge komplektides! Siin kategoorias leiduvad komplektid sobivad hästi noorele masinahuvilisele. Iseseisvalt roboti ehitamine on ideaalne praktiline sissejuhatus robootikasse ja mehhaanikasse. Ehitamise käigus saavad väiksele meistrile ruttu masinate tööpõhimõtted selgeks!

Lastele mõeldud robotite ehitamise komplektid on lihtsakoelised ja selgelt järgitavate illustreeritud juhenditega. Mõned kergemad komplektid sobivad juba 5-aastastele lastele, kuid laiema valiku 4M komplekte leiab lastele, kes on üle 8 aasta vanad. Muidugi võib noorema lapse puhul roboti ehitamine vajada rohkem lapsevanema abi. Lastega üheskoos robotite valmistamine on vahva perekondlik projekt! Miks mitte võtta reede õhtu puhul ette üks ühine roboti ehitamine, et muhedalt aega veeta? Ning kui väike masin valmis saab, ei tähenda see, et rõõm juba otsas oleks. Otse vastupidi – liikuvad robotid pakuvad lastele mängu käigus palju elevust. Kuhu küll tegelane kõndima suunata ja milliseid trikke saab sellega teha? Lõbu jagub tundideks!

Robotite valmistamine pakub noorele robootikahuvilisele rohkelt põnevust ja arenemisvõimalusi. Saadaval on valik ainulaadseid komplekte nagu näiteks robot-rahakassa, mullirobot ja saltosid tegev pöörane robot! Igaüks leiab meie robotite valikust endale meeldiva komplekti. Millise roboti ehitamine tundub sulle kõige huvitavam?