Mängukomplektid

Näitan 1–24 tulemust 38-st

Näitan 1–24 tulemust 38-st

Arendavad mängud väikelastele. Väikelaste mängukomplektid aitavad mudilastel edukalt suureks kasvada ja neid ümbritsevat maailma tundma õppida. Mängimine on noore lapse jaoks tohutult oluline tegevus ja selle juures on suurimaks abiks kvaliteetsed arendavad mänguasjad väikelastele.

Mängimine on teadagi laste jaoks nauditav ja lõbus. Kuid lisaks sellele valmistavad väikelaste mängukomplektid meie mudilased ette tulevaseks eluks ja kooliteeks. Mängimine arendab lapsi väga mitmekülgselt: see soodustab füüsilise maailma avastamist, edendab loovat mõtlemist ja probleemilahendusoskusi ning õpetab sotsiaalseid oskusi. Mängimine hoiab ka lapsed terve ja õnnelikuna, kuna see paneb nad liikuma ja aktiivselt kaasa mõtlema. Järelikult on kõiksugused arendavad mänguasjad väikelastele igati kasulikud.

Ka lapsevanemana on tore koos enda lapsega mõni komplekt ette võtta, et üheskoos mängida. Koos lapsega mängides ja aega veetes saame luua omavahel tugevama sideme, edendades suhtlust. Lisaks pakuvad mängud väikelapsele võimalust enda emotsioone väljendada ja seeläbi õppida paremini tundma nii iseennast kui ka enda mängukaaslast.

Meie laiast valikust leiad parimad arendavad ja kvaliteetsed mängud väikelastele.