Pimedas helendav

Näitan kõiki 21 tulemust

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan kõiki 21 tulemust

Pimedas helendavad tähed ja kujundid, mida on võimalik kleepida lakke, seinale ja aknale. Need vahvad kaunistused toovad helgust tuppa isegi siis, kui õues tähti näha ei ole! Pimedas helendavad tähed ning kujundid loovad siseruumides mõnusalt hubase meeleolu, mis on eriti teretulnud pikkadel sügisõhtutel ja pimedatel talvedel.

Eriti populaarne on kleepida pimedas helendavad tähed või kujundid laste voodi kõrvale seinale või lakke, sest need võivad aidata lapsel uinuda. Helendavad kujundid sobivad hästi just nendele mudilastele, kes pelgavad pimedust. Need kaunistused ei too tuppa nii palju valgust, et uni oleks häiritud, kuid kujundite õrn helendamine mõjub arale lapsele julgustavalt. Samuti on vahva mõte kleepida pimedas helendavad tähed pühade ajal aknale – milline omapärane jõulukaunistus!

4M ja The Original Glowstars pimedas helendavad tähed ja kujundid on valmistatud kvaliteetsest tugevast plastikust. See muudab kujundid vastupidavaks ning kauakestvaks. Meie valikus on erinevas suuruses pimedas helendavad tähed, aga ka erilisema disainiga kujundeid, nagu dinosaurused, haldjad ja planeedid! Need on vahvad kaunistused, mis sobivad igasse lastetuppa!