Mustkunst

Näitan kõiki 5 tulemust

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan kõiki 5 tulemust

Mustkunsti komplektid lastele võlutrikkide õppimiseks ja esitamiseks. Võlukunst on tõeliselt kaasahaarav hobi, millega alustamisel on mustkunsti komplektid suureks abiks. Komplektid, mis sisaldavad spetsiaalseid vahendeid ja õpetusi, muudavad mustkunsti trikid lastele lihtsasti omandatavaks. Kõik Teaduspoes saadaval olevad mustkunsti komplektid sisaldavad täpseid eestikeelseid juhendeid – nii saavad mustkunsti trikid lastele ka ilma tõlkimise abita selgeks.

Mustkunsti komplektid on tänaseks võitnud paljude laste südameid. Üks tore mustkunsti komplekt pakub põnevust ja hoiab lapse tegevuses mitmeks tunniks. Trikkide õppimine pole mitte ainult lõbus hobi, vaid pakub lapsele ka vahva arenemisvõimaluse. Kuna paljud mustkunsti trikid nõuavad edukaks esitamiseks vilumust, kasvatavad lapsed harjutamise käigus püsivust ning järjekindlust. Võlutrikke perele ja sõpradele esitades areneb noore mustkunstniku esinemisoskus ja kasvab julgus.

Mustkunsti komplekt on suurepärane sünnipäeva- või jõulukingitus 6+ aastasele lapsele. Suurtes komplektides on olemas kõik vajalik, et mustkunsti trikid lastele hõlpsasti selgeks saaksid. Vali lapse uus lemmik mustkunsti komplekt Teaduspoest!