Pusled ja nuputamisvigurid

 • Puidust nuputamisvigurid

  Puidust nuputamisvigurid (33)

  Puidust nuputamislelud ja puidust nuputamismängud sinu aju treenimiseks! Kuigi esimesed nuputamisvigurid loodi juba Vana-Kreekas, on need klassikalised mänguasjad tänapäevani tõeliselt populaarsed. Puidust nuputamislelud pakuvad põnevat väljakutset, kuna lahenduse leidmine nõuab tihtipeale probleemi vaatamist uue nurga alt. Keerukaid mõistatusi lahendades arenevad probleemilahendusoskused ja ruumiline mõtlemine. Lisaks aitavad puidust nuputamismängud treenida mälu. Kõige üllatavam eelis mõistatuste lahendamisel on aga see, et nuputades väheneb stress ja paraneb meeleolu! Keskendudes ühele kindlale ülesandele ununevad kogu ülejäänud maailm ja mured. Lahenduseni jõudes saadab meid ülevoolav eduelamus. Need on tõeliselt tänuväärt mõistatused! Puidust nuputamislelud pakuvad veel ühe eelise – neil on väga efektne ja pilkupüüdev välimus. Selle pärast on puidust nuputamismängud ka populaarne kingiidee. Klassikalise väljanägemisega nuputamisvigurid sobivad täiendama igat kingikotti, olgu see mõeldud siis noorele nokitsejale või hoopis täiskasvanud puslede fännile. Vali efektne puidust nuputamislelu enda lapsele, sõbrale või kaaslasele!
 • Nuputamisvigurid

  Nuputamisvigurid (60)

  Nuputamismängud lastele aju treenimiseks! Kuigi esimesed sellised vigurid loodi juba Vana-Kreekas, on need klassikalised mänguasjad tänapäevani tõeliselt populaarsed. Kui klassikalise Rubiku kuubiku lahendamine on juba ära tüüdanud, tasub panna ennast proovile lahendades erikujulisi nuputamisvigureid! Nuputamismängud pakuvad põnevat väljakutset, kuna lahenduse leidmine nõuab tihtipeale probleemi vaatamist uue nurga alt. Keerukaid mõistatusi lahendades arenevad probleemilahendusoskused ja ruumiline mõtlemine. Lisaks aitavad nuputamismängud lastele kaasa mälu treenimises. Kõige üllatavam eelis nuputamisvigurite lahendamisel on aga see, et mõistatades väheneb stress ja paraneb meeleolu! Keskendudes ühele kindlale ülesandele ununevad kogu ülejäänud maailm ja mured. Lahenduseni jõudes saadab meid ülevoolav eduelamus. Miks mitte kinkida nuputamist nõudvad mängud lastele sünnipäeva või jõulude puhul? Ühe väljakutseid pakkuva viguri üle on õnnelik iga usin laps, aga ka noor täiskasvanu. Põnev nuputamine lapsele, sõbrale või hoopis iseendale!
 • 3D pusled

  3D pusled (17)

  3D pusled viivad puslede kokku panemise täesti uuele tasemele! Kui oled tavalistest mõistatustest juba ära tüdinenud, proovi panna kokku mõni 3D pusle. Nende põnevate ruumiliste puslede monteerimine on kaasahaarav ja väljakutseid pakkuv. Sellise pusle kokkupanemine on nokitsemisele kuluvat aega tingimata väärt – tulemuseks iseenda meisterdatud efektsed ja ainulaadsed ruumilised kujundid. Kokku pandud 3D pusle sobib hästi kingituseks, toa kaunistamiseks või hoopis lapsele mänguasjaks. Rõõmu jagub kõigile! Valikus olevad pusled on ideaalseks kingituseks usinale lapsele, kellele meeldib nokitseda, puslesid kokku panna või siis meisterdada. 3D pusle kokku panemine nõuab kannatlikkust ja täpsust. Sellest hoolimata on tegevus juhendit järgides piisavalt lihtne, et laps saaks monteerimisega ka iseseisvalt hakkama. Nende puslede kokku panemise käigus arenevad ruumiline mõtlemine, mälu ja loogika. See on lõbusalt mänguline ja arendav tegevus ühes! Just selle pärast ongi 3D pusled suurepärased mänguasjad nii väiksestele kui ka suurematele lastele. Teaduspoest leiad kvaliteetsed ning ainulaadsed 3D pusled. Vali enda lemmik pusle ja asu monteerima!
 • Pusled

  Pusled (44)

  Pusle kokku panemine on imeline aja veetmise viis! Kuigi esimesed pusled hakkasid laialdaselt kuulsust koguma juba 18ndal sajandil, on need klassikalised mänguasjad tänapäevani tõeliselt populaarsed. Erikujuliste pusletükkidele oma koha leidmine on põnev ja kaasahaarav tegevus, mis pakub paljudele meist õhinat ning isegi hasarti. Meie valikust leiad vaid parimad pusled, mis sobivad suurepäraselt täiendama iga pusle-sõbra kollektsiooni. Siin kategoorias on peidus nii lihtsad pusled pere kõige noorematele liikmetele kui ka keerulised arvukate tükkidega pusled mõnevõrra vanematele huvilistele. Lihtsamad DJECO pusled lastele sobivad hästi kokku panemiseks ka päris pisikestele pereliikmetele. Värviliste suurte tükkidega pusled on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja seega peavad need noorte laste käes hästi vastu. Pusle kokku panemine on arendav tegevus – see aitab parandada lapse käe- ja silma koordinatsiooni ning ruumilist mõtlemist. Lisaks sellele edendavad pusled ka laste mälu ja loogilist mõtlemist. Pusled, mis koosnevad mitmesajast või koguni tuhandest tükist, on suurepärane valik veidi kogenumale pusle monteerijale. Nende kokku panemine nõuab pikemat nokitsemist ja kokku panemiseks tuleb varuda mõnevõrra aega, kuid tulemused on seda alati väärt. Pusle kokku panemine on mõnus aja veetmise viis, mis maandab stressi! Teaduspoe valikust leiad kõige kvaliteetsemad tugevast papist erksavärvilised pusled.
 • Kristallpusled

  Kristallpusled (44)

  Kristallpusled pakuvad kaasahaaravat tegevust kõikidele pusle-sõpradele! Kui tavapäraste puslede kokku panemine hakkab sinu jaoks juba igavaks muutuma, proovi kokku panna üks ruumiline kristallpusle. Nende omapäraste puslede kokku panemine on tõeline väljakutse, millele on raske ära öelda. Kristallpusle monteerimise protsess pakub närvikõdi ja põnevust mitmeks tunniks. Kuid ära muretse – tulemus on seda tingimata väärt! Kokku pandud kristallpusled on imeilusad ja pilkupüüdvad. Need ainulaadsed 3D kujundid sobivad hästi kaunistama sinu kontorilauda või hoopis elutoa riiulit. Kristallpusle kokku panemine ei ole aga mitte ainult lõbus, vaid ka arendav tegevus. 3D kujundite monteerimise protsessi käigus on võimalik panna proovile enda ruumiline mõtlemine ja mälu. Lisaks aitavad kristallpusled arendada ka probleemilahendusoskusi ja juhendite järgimise oskusi. Teaduspoe valikus olevad kristallpusled koosnevad olenevalt suurusest ligikaudu 40-90 läbipaistvast detailist ja nende kokku panemine võtab kindlasti vähemalt paar tundi aega. Toote pakendisse kuulub ka detailne juhend, mida järgides saab pusle alati õigesti kokku pandud. Pusle detailid ei vaja koos püsimiseks liimi – nii võid kokku pandud kristallpusle alati uuesti lahti võtta ja monteerimise protsessi korduvalt nautida! Siin kategoorias on välja toodud kõik Teaduspoes saadaval olevad kristallpusled.

Pusled, Rubiku kuubikud, kristallpusled või hoopis 3D pusled – vali enda lemmik ja asu nuputama! Nuputamisvigurid on usinate laste suurimad lemmikud ning pakuvad nokitsemise rõõmu nii suurtele kui väikestele.

Tänapäeval võib olla raske lapsi nutiseadme- või teleriekraanist eemale meelitada, kuid sellele on olemas lihtne lahendus. Hangi üks põnevust pakkuv pusle või Rubiku kuubik, mis haarab noore tähelepanu tundideks. Lõbus ja arendav ajaviide on garanteeritud!

Meie valikust leiad pusled, mis on tõeliselt ainulaadsed. Need aitavad läbi kaasahaarava tegevuse arendada ruumilist mõtlemist ja maandada pingeid. Mis võiks olla parem, kui võimalus veeta õhtupoolikutel aega ühe põneva tegevuse seltsis? Kui tavalised pusled sulle pinget ei paku, proovi hoopis kokku panna mõni kristall- või 3D pusle. Need mõlemad muudavad monteerimise protsessi põnevamaks ja keerulisemaks, sest pakuvad võimalust panna kokku ruumilist mudelit! See on suurepärane viis arendamaks planeerimis- ja probleemilahendamise oskuseid. Või oled hoopis innukas mõistatuste lahendaja, kelle vaieldamatuks lemmikuks on Rubiku kuubik? Nuputamisvigurite alakategooriast leiad mitmeid põnevaid mõistatusi, mille inspiratsiooniks on klassikaline Rubiku kuubik. Pööra mõistatuse külgi, et taastada selle algne kuju! Vali välja enda lemmik ja asu ajusid ragistama!

Teaduspoe valikust leiad vaid kõige ainulaadsemad ja kvaliteetsemad Rubiku kuubikud, nuputamisvigurid, pusled, 3D- ning kristallpusled.