Pusled

Näitan 1–24 tulemust 46-st

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan 1–24 tulemust 46-st

Pusle kokku panemine on imeline aja veetmise viis! Kuigi esimesed pusled hakkasid laialdaselt kuulsust koguma juba 18ndal sajandil, on need klassikalised mänguasjad tänapäevani tõeliselt populaarsed. Erikujuliste pusletükkidele oma koha leidmine on põnev ja kaasahaarav tegevus, mis pakub paljudele meist õhinat ning isegi hasarti. Meie valikust leiad vaid parimad pusled, mis sobivad suurepäraselt täiendama iga pusle-sõbra kollektsiooni.

Siin kategoorias on peidus nii lihtsad pusled pere kõige noorematele liikmetele kui ka keerulised arvukate tükkidega pusled mõnevõrra vanematele huvilistele. Lihtsamad DJECO pusled lastele sobivad hästi kokku panemiseks ka päris pisikestele pereliikmetele. Värviliste suurte tükkidega pusled on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja seega peavad need noorte laste käes hästi vastu. Pusle kokku panemine on arendav tegevus – see aitab parandada lapse käe- ja silma koordinatsiooni ning ruumilist mõtlemist. Lisaks sellele edendavad pusled ka laste mälu ja loogilist mõtlemist.

Pusled, mis koosnevad mitmesajast või koguni tuhandest tükist, on suurepärane valik veidi kogenumale pusle monteerijale. Nende kokku panemine nõuab pikemat nokitsemist ja kokku panemiseks tuleb varuda mõnevõrra aega, kuid tulemused on seda alati väärt. Pusle kokku panemine on mõnus aja veetmise viis, mis maandab stressi!

Teaduspoe valikust leiad kõige kvaliteetsemad tugevast papist erksavärvilised pusled.