Tehnoloogia

 • Sharper Image puldiga sõidukid

  Sharper Image puldiga sõidukid (7)

 • HexBug Robotid

  HexBug Robotid (8)

  HexBug robotid on tänaseks võitnud paljude noorte robootikahuviliste südameid. HexBug pakub mitmeid erinevaid valikuid vahvateks tegevusteks: robotite ehitamine, vägevad lahingud, robot-putukate juhtimine ja Nano mänguväljade kokku panemine. Mängi üksi või sõbraga – koos HexBugiga ei hakka kunagi igav! HexBug robotid, nii puldiga juhitavad kui ka iseliikuvad, on ühed meie kõige populaarsemad tooted. Vahvad siblivad Nano putukad ja HexBug tegelased toovad igasse mängutuppa elevust ja närvikõdi. HexBug robotid liiguvad realistlikult ja osavalt. Valikus on ka mitmeid lahinguroboteid, mille abil on võimalik enda kodus päris robolahinguid pidada. Robolahingu eesmärgiks on juhtida enda robotit piisavalt osavalt, et hävitada vastane. Kõige osavam ja armutum mängija võidab! Kui sinu last huvitab hoopis inseneritöö ja robotite ehitamine, soovitame HexBug VEX Robotics sarja tooteid. See sari on loodud andmaks edasi inseneritöö põhitõdesid noortele ja innukatele ehitajatele. Roboti ehitamine on kaasahaarav tegevus, mis arendab lapse ruumilist mõtlemist ja loovust. Detailirohked VEX ehitised nõuavad kokku panemiseks omajagu pingutust ja keskendumisvõimet. Parim valik robootikahuvilisele noorele on sinu käeulatuses – HexBug robotid mängimiseks ja VEX Robotics robotite ehitamine.
 • Elektroonikakomplektid

  Elektroonikakomplektid (5)

  Elektroonikakomplektid lastele annavad võimaluse mängulisel moel uute teadmiste omandamiseks. Kuigi vooluringid ja elektroonika võivad noorte õpilaste jaoks esmapilgul väga keerulised tunduda, siis käed-külge meetodil on võimalik õppimine lõbusaks ja kaasahaaravaks muuta. Baasteadmised saavad ruttu selgeks ja algajast nokitsejast kasvab peagi lootustandev elektrik, tehnik või insener! Hea mõte on õppida üheskoos pereliikmete, sõprade või klassikaaslastega, sest siis muutub kogu protsess veelgi põnevamaks. Haara elektroonikakomplekt teismelisele, elektrikomplektid lastele ja asuge üheskoos enda silmaringi avardama! Teaduspoes saadaval olevad Cambridge BrainBox tooted on sobivad elektroonikakomplektid lastele ja teismelistele. Komplektide abil on võimalik läbi viia palju põnevaid katseid. Ükskõik milline Cambridge BrainBox elektroonikakomplekt sobib kasutamiseks nii kodus kui ka koolis. Elektrikomplektid lastele sisaldavad hulgaliselt erksavärvilisi detaile, mida on lihtne omavahel ühendada. Kuna tekkinud vigasid on võimalik parandada mõne hetkega, ei muutu õppimise protsess kunagi tüütuks. Kui oled arendava kingituse otsingutel, on ideaalne valik siin – elektroonikakomplektid lastele! Teaduspoe tootevalikust leiad vaid kõige kvaliteetsemad elektrikomplektid lastele!
 • Muud tooted

  Muud tooted (11)

 • Patareid

  Patareid (3)

Tehnoloogia toetab laste arengut ja õppimist. Hea uudis on see, et õpihimulisel noorel on võimalik tehnoloogiaga sina peale saada ka ilma nutiseadme ekraani süvenemata. Parimad tooted tehnoloogiaalaseks arendavaks tegevuseks leiad Teaduspoest!

HexBug robotid ja VEX sarja komplektid on vaieldamatult kõige populaarsem tehnoloogia lastele. Puldiga juhitavad, aga ka omapäi liikuvad robot-tegelased on nüüdseks vallutanud paljude südameid. Ehita käike ja mängi vahvate väledalt ringi siblivate putukatega või juhi enda lahingurobot osavalt võidule – kaasahaaravat tegevust jagub! VEX sarja komplektide abil saavad noored robootikahuvilised ise kokku panna tõeliselt vägevaid ehitisi. Need on ideaalsed tehnikakomplektid lastele!

Elektroonikakomplektide alakategoorias on tehnikakomplektid lastele ja noortele. Komplekti kuuluvate vahenditega katsetamise abil saavad ruttu selgeks tehnoloogia ning elektri- ja elektroonikaalased baasteadmised. Elektroonikakomplektid sobivad mänguliselt õppimiseks nii koolis kui ka kodus. Need on parimad tehnikakomplektid lastele, mis pakuvad harivat tegevust tundideks!

Vaata kindlasti ka kategooriat muud tooted, sest seal on peidus mitmeid puldiga juhitavaid mänguasju ja muu põnev tehnoloogia lastele. Neid pilkupüüdvaid mänguasju mujalt ei leia!

Vali tehnoloogia lastele ja õpihimulisest noorest kasvab peagi lootustandev tehnik, elektroonik või hoopis insener. On aeg avastada tehnoloogia imeline maailm!