Kleepsud ja tätoveeringud

Näitan 1–24 tulemust 31-st

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan 1–24 tulemust 31-st

Ajutised tätoveeringud ja kleepsud lastele. Igasugused kleebised ja keha kaunistused võetakse laste poolt alati suure elevusega vastu. See pole ka mingi ime – millisele lapsele ei meeldiks värviliste piltide ja kujunditega enda ellu veidi sära tuua? Ajutised tätoveeringud ja kleepsud lastele on selle pärast ka suurepärane kingiidee ükskõik milliseks tähtpäevaks.

Suurte kleepsukomplektide hulgast leiab iga laps endale meeldivad variandid. Vahvad piraadid, kaunid lilled või hoopis lõbusad metsloomad? Erineva temaatikaga kleebiseid saab kasutada kunstiprojektides, aga ka enda isiklikke asju kaunistades. Eriti meeldivad sellised kleepsud lastele, millega saab igapäevaseid esemeid muuta täiesti eriliseks ja pilkupüüdvaks, näiteks läikivad kleepsud!

Laste tätoveeringud toovad palju rõõmu ja on seejuures nahale ohutud ega tekita ärritust. Nende kehale kandmine ja eemaldamine on imelihtne! Lihtsalt lõika lehelt enda lemmik kujund välja, eemalda tätoveeringut kaitsev kile ja aseta pilt soovitud nahapiirkonnale. Seejärel suru ja silu pilti korralikult, eemalda paber ning sinu ajutine tätoveering ongi valmis! Kehakaunistuse nahalt eemaldamiseks pese seda seda õrnalt seebi ja nuustikuga. Kui kaunistatud nahapiirkonda seebiga mitte pesta, kestavad laste tätoveeringud kuni 2 nädalat. DJECO laste tätoveeringud on dermatoloogiliselt testitud.