Laste vihmavarjud

Näitan kõiki 9 tulemust

Kaubamärk

Näitan kõiki 9 tulemust

Laste vihmavarjud vihmasteks päevadeks. See, et vihma sajab, ei tähenda, et õue mängima minna ei saa. Ka sajuse ilmaga päevadel tasub koos lastega õues aktiivselt aega veeta. Pole olemas halba ilma, ainult halb varustus! Siit kategooriast leiadki parima varustuse sajusteks ilmadeks – erksavärvilised ja armsate piltidega laste vihmavarjud, mis ei jäta kedagi külmaks. Kaunid lastepärased vihmavarjud meelitavad mudilasi õue aktiivselt aega veetma ka sajustel päevadel!

DJECO vihmavarjud on valmistatud kvaliteetsest plastikust ja need on loodud kestma. DJECO tootesarja vihmavarjud on käsitsi avatavad ja neil on ohutussüsteem sõrmede kaitseks. Ohutussüsteem on laste vihmavarjude puhul eriti oluline, kuna see aitab ära hoida võimaluse, et sõrmed vihmavarju avades või sulgedes mehhanismi vahele satuvad.

Tootevalikus on erinevate piltidega ja lõbusa kujundusega lastele mõeldud vihmavarjusid. Mõned DJECO laste vihmavarjud on iseäranis erilised, sest need muudavad veega kokku puutudes värvi (otsi vastavat märget tootekirjeldusest)! Meie valikust leiab iga laps vihmasteks päevadeks mõne ustava kaaslase. Teaduspoes on ainult parimad vihmavarjud!