Voolimismassid

Näitan kõiki 12 tulemust

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan kõiki 12 tulemust

Voolimissavi ja plastiliin on laste vaieldamatud lemmikud. Vooli, mudi, pigista, uurista või ehita – polümeersavi ja kõik sellele sarnased tooted pakuvad mängurõõmu igas vanuses lapsele. Erksates toonides meeldiva lõhna ja konsistentsiga voolimisassidega mängimine on kaasahaarav ja see köidab lapse tähelepanu tundideks!

Voolimissavi ja plastiliiniga mängimine ei ole mitte ainult lõbus ning kaasahaarav, aga ka lapse jaoks arendav tegevus. Kuidas voolida nii, et ilmetu plastiliin muutuks enda soovitud fantastiliseks kujundiks? Sellele küsimusele vastust otsides arenevad lapse sensoorsed ning motoorsed oskused ja edeneb koordinatsioon. Voolimissavi ja polümeersavi pakub lapsele ka lõõgastavalt teraapilist tegevust. Rahulikult voolides ja värvide lummuses loovusel lennata lastes ununeb kogu ülejäänud maailm ning maandub stress.

Teaduspoe valikus on voolimissavi, polümeersavi ja plastiliin, mis on kvaliteetne, mittetoksiline ja ka väikestele mudilastele mängimiseks täiesti ohutu. Meil müügil olevad savid ja plastiliinid ei määri käsi ega tööpindu ning püsivad pikalt värsked. Vali enda lemmik plastiliin või voolimissavi juba täna!