Projektorid ja pimedas helendav

 • Projektorid

  Projektorid (10)

  Laste projektorid, mille abil saab suunata pilte seinale, lakke, põrandale või kuhu iganes ise soovid! Laste projektorid arendavad fantaasiat, tekitavad huvi maailma vastu ja pakuvad põnevaid võimalusi mängimiseks. Mudilased saavad mängida, et nad on kinos, loomaaias või põneval kosmosereisil. Laste projektor sobib hästi ka piltide vaatamiseks muinasjuttude jutustamise ajal. Kes võiks arvata, et selline kompaktne mänguasi pakub niivõrd palju võimalusi meelelahutuseks! Laste projektor on mänguasi, mida on lihtne ja mugav kasutada. Lihtsalt vali välja soovitud slaidid, sisesta need projektorisse ja vajuta see nupust tööle. Põnevad pildid tulevad toa seinal justkui elule! Laste taskulamp-projektorid on väiksed ja kerged. Tänu taskulambile sarnanevale kujule on neid projektoreid mugav käes hoida ja kasutada. Laste projektor töötab patareide jõul. Valikus on erinevate teemadega laste projektorid: loomad, putukad, kosmos, muinasjutud ja palju muud. Iga mudilane leiab endale meelepäraste piltidega projektori! Laste projektorid pakuvad mängulise võimaluse meid ümbritseva maailmaga lähemalt tutvumiseks ja fantaasia arendamiseks!
 • Kosmos ja Maa

  Kosmos ja Maa (16)

  Gloobused ja projektorid, mis aitavad õppida tundma meie planeeti ja galaktikat! Uudishimulikule lapsele toovad kosmose ja Maa teemalised õppevahendid alati elevust – nii palju on avastada ja õppida. Võib-olla on uus gloobus või projektor just see, mis sütitab kustutamatu huvi geograafia ja astronoomia vastu? Kosmose avastamiseks ei pea planetaariumisse sõitma või teleskoopi soetama – appi tulevad kompaktsed projektorid ja päikesesüsteemi komplektid. Nende abil on võimalik tuua enda tuppa terve galaktika! Planeedid, tähed ja tähtkujud – kõik saavad tuttavaks nagu naksti. Gloobus on aga suurepärane kingitus geograafiahuvilisele lapsele – see aitab õppida tundma riike, suuremaid pinnavorme, veekogusid ja muud. Riigid, pealinnad ning suuremad linnad on meie maakera makettidel välja toodud ning selgesti eristatavad. Tänu sellele on gloobused headeks abimeesteks geograafiatunniks ettevalmistamisel, aga ka lihtsalt koduseks avastamiseks. Valikus on klassikalise disainiga gloobused, aga ka lisafunktsioonidega variante, nagu erinevate valgusrežiimide ja tähtkujudega gloobus. Igaüks leiab enda lemmiku! Gloobus on alati suurepärane lisand igasse lastetuppa, kas riiulile või siis kirjutuslauale. See innustab lapsi vabadel hetkedel meie maakera tundma õppida!
 • Pimedas helendav

  Pimedas helendav (21)

  Pimedas helendavad tähed ja kujundid, mida on võimalik kleepida lakke, seinale ja aknale. Need vahvad kaunistused toovad helgust tuppa isegi siis, kui õues tähti näha ei ole! Pimedas helendavad tähed ning kujundid loovad siseruumides mõnusalt hubase meeleolu, mis on eriti teretulnud pikkadel sügisõhtutel ja pimedatel talvedel. Eriti populaarne on kleepida pimedas helendavad tähed või kujundid laste voodi kõrvale seinale või lakke, sest need võivad aidata lapsel uinuda. Helendavad kujundid sobivad hästi just nendele mudilastele, kes pelgavad pimedust. Need kaunistused ei too tuppa nii palju valgust, et uni oleks häiritud, kuid kujundite õrn helendamine mõjub arale lapsele julgustavalt. Samuti on vahva mõte kleepida pimedas helendavad tähed pühade ajal aknale – milline omapärane jõulukaunistus! 4M ja The Original Glowstars pimedas helendavad tähed ja kujundid on valmistatud kvaliteetsest tugevast plastikust. See muudab kujundid vastupidavaks ning kauakestvaks. Meie valikus on erinevas suuruses pimedas helendavad tähed, aga ka erilisema disainiga kujundeid, nagu dinosaurused, haldjad ja planeedid! Need on vahvad kaunistused, mis sobivad igasse lastetuppa!

Põnevad projektorid ja gloobused lastele, et mängu käigus õppida! Alakategooriast Kosmos ja Maa leiad projektorid ja gloobused, mis aitavad õppida tundma meie galaktikat. Kosmose projektor toob taevaruumi sinu tuppa. Gloobus on aga suurepärane praktiline kingitus geograafiahuvilisele lapsele – see aitab õppida tundma riike, suuremaid pinnavorme, veekogusid ja muud.

Lastele mõeldud pildiprojektorite abil saab suunata põnevaid pilte seinale, lakke, põrandale või kuhu iganes! Vali välja soovitud slaidid, sisesta need projektorisse ja vajuta see nupust tööle. Pildid tulevad justkui elule! See on mänguline viis lastele neid ümbritseva maailmaga tutvumiseks. Valikus on palju erinevate teemadega laste pildiprojektoreid: loomad, putukad, kosmos, fantaasia ja nii edasi. Lastele mõeldud projektorid on väiksed ja kerged, nende taskulambile sarnanev kuju muudab need lihtsasti käes hoitavaks. Tõeliselt mugav endaga igale poole kaasa võtta!

Kategoorias Pimedas helendav on saadaval lai valik helendavaid kujundeid, millega saad kleepides kaunistada enda tuba, aknaid või isiklikke esemeid! Kõige populaarsem valik on pimedas helendavad tähed, kuid saadaval on ka erikujulisi pimedas helendavaid kaunistusi – planeedid, ükssarvikud ja dinosaurused! Midagi põnevat igale maitsele.

Parimad laste projektorid ja gloobused leiad AHHAA Teaduspoest.