Isetegemise ja katsetamise rõõm

Katsekomplektid, mustkunsti trikid, kristallide kasvatamine, robotite valmistamine ja palju muud põnevat. Mis võiks olla parem, kui käed-külge viisil õppimine ja avastamine? Kategooria „Isetegemise ja katsetamise rõõm“ alla on peidetud palju põnevaid komplekte, mille abil saavad noored harivalt aega veeta.

Milleks üldse valida katsete tegemise komplektid lastele? Läbi mängulise tegevuse ja katsetamise on võimalik õppida tohutult palju. Baasteadmised keemia, füüsika, anatoomia, astronoomia ja robootika kohta on sinu lapse käeulatuses. Aita lapsel kehastuda teadlaseks, arheoloogiks või hoopis mustkunstnikuks! Ja seda kõike mugavalt enda kodu seinte vahel. Tekita erinevate katsete kaudu lapses huvi ümbritseva maailma ja teaduse vastu. Peale selle aitavad katsekomplektid ja nendega kaasnevad arendavad tegevused last ette valmistada edasiseks eluks ja kooliteeks. Katsete komplektid on parim valik nii väikestele kui ka suurtele teadusehuvilistele.

Teaduspoe kõige populaarsemate toodete hulka kuuluvad keemia katsekomplektid, kristallikasvatused ja robotite valmistamise komplektid. Vali sinagi erinevate katsete tegemise komplektid lastele, et lõbusalt ja harivalt aega veeta! Meie valikust leiad vaid parimad katsekomplektid lastele!

 • Mustkunst

  Mustkunst (4)

  Mustkunsti komplektid lastele võlutrikkide õppimiseks ja esitamiseks. Võlukunst on tõeliselt kaasahaarav hobi, millega alustamisel on mustkunsti komplektid suureks abiks. Komplektid, mis sisaldavad spetsiaalseid vahendeid ja õpetusi, muudavad mustkunsti trikid lastele lihtsasti omandatavaks. Kõik Teaduspoes saadaval olevad mustkunsti komplektid sisaldavad täpseid eestikeelseid juhendeid – nii saavad mustkunsti trikid lastele ka ilma tõlkimise abita selgeks. Mustkunsti komplektid on tänaseks võitnud paljude laste südameid. Üks tore mustkunsti komplekt pakub põnevust ja hoiab lapse tegevuses mitmeks tunniks. Trikkide õppimine pole mitte ainult lõbus hobi, vaid pakub lapsele ka vahva arenemisvõimaluse. Kuna paljud mustkunsti trikid nõuavad edukaks esitamiseks vilumust, kasvatavad lapsed harjutamise käigus püsivust ning järjekindlust. Võlutrikke perele ja sõpradele esitades areneb noore mustkunstniku esinemisoskus ja kasvab julgus. Mustkunsti komplekt on suurepärane sünnipäeva- või jõulukingitus 6+ aastasele lapsele. Suurtes komplektides on olemas kõik vajalik, et mustkunsti trikid lastele hõlpsasti selgeks saaksid. Vali lapse uus lemmik mustkunsti komplekt Teaduspoest!
 • Roheline teadus

  Roheline teadus (13)

 • Teaduskatsed

  Teaduskatsed (13)

  Teaduskatsed lastele ja noortele koduseks kasutamiseks. Kas sind huvitab keemia, füüsika või hoopis bioloogia? Teaduskatsete komplektid toovad põnevad loodus- ja täppisteadused sinu käeulatusse! See on imeline võimalus õppida põnevate nähtuste kohta kodust lahkumata. Läbi mängulise tegevuse ja katsetamise on võimalik tohutult palju areneda. Eksperimentide läbi viimisel omandatud baasteadmised aitavad lapse ette valmistada tulevaseks kooliteeks. Teaduskomplektid lastele pakuvad mugava võimaluse uudishimulikkudele noortele tunda end tõelise teadlasena! Teaduskatsete komplektid pole ilma põhjuseta üks meie kõige populaarsematest kaupadest. Need põnevad tooted pakuvad närvikõdi ja unustamatuid kogemusi igale teadushuvilisele. Komplektid, milles on teaduskatsed lastele, võivad pakkuda põnevust ka kogu perele. Võtke üheskoos katsevahendid ja juhendid ette, et lõbusalt aega veeta ja üksteise abiga uusi teadmisi omandada. Kõik meil saadaval olevad teaduskomplektid sisaldavad täpset eestikeelset juhendit, mille järgi on katsete läbi viimine imelihtne. Eksperimente tehes on oluline alati jälgida juhendis mainitud ohutusnõudeid. Nii aitavad teaduskomplektid lastele õpetada lisaks kõigele muule ka käitumisreeglitest kinnipidamise olulisust. Meie valikust leiad põnevaimad teaduskatsete komplektid, milles on nii teaduskatsed lastele kui ka noortele põnevalt aja veetmiseks.
 • Kristallikasvatus

  Kristallikasvatus (5)

  Ilusate kristallide kasvatamine keemiakatse käigus. Kristalli kasvatamise komplekt pakub põneva võimaluse õppida keemia ja kristallseerumise protsessi kohta. See on kaasahaarav tegevus nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kristalli kasvatamise komplekt on ideaalne kingiidee, mis meeldib igas vanuses uudishimulikule katsetajale. Ja mis kõige parem – tulemused on imekaunid! Kristalli kasvatamise komplekt sisaldab kõiki vajalikke vahendid ja täpset juhendit, mida järgides on kristalli kasvatamine imelihtne. Sega kõik koostisosad vastavalt juhendile kokku ja seejärel jäta lahus puutumatuna seisma. Kristalli kasvatamine võib aega võtta ligikaudu 7 päeva. Varu kannatust – selle aja jooksul ei tohiks segu liigutada! See-eest on võimalik kristalli kasvamise ajal jälgida põnevat kristalliseerumise protsessi. Kui sinu kristall on saavutanud soovitud suuruse, eemalda see ülejäänud lahusest. Nüüd saad enda kasvatatud kivikest kasutada näiteks ilusa kaunistusena või vahva kingitusena sõbrale! Teaduspoe valikust leiad midagi igaühele. Saadaval on näiteks väiksem kristalli kasvatamise komplekt, millega saab valmistada ühe kristalli, aga ka suurem kristallide kasvatamine, millega saab luua terve kristalliaia. Vali enda lemmik kristallikasvatus mugavalt meie e-poest!
 • Anatoomia

  Anatoomia (7)

  Anatoomia mudelid ja -komplektid inimkeha huvilistele. Inimese anatoomia on bioloogia ala, mis tegeleb inimese keha ehitusega. Maailmas leidub vähe anatoome, kes isegi peale aastatepikkust pidevat uurimist tunnevad hästi kõiki kehaehituse üksikasju. Selleks, et inimkeha ehitust edasi anda, tulevadki appi inimkeha organeid imiteerivad mudelid. Anatoomia mudel annab edasi lihtsaid, aga täpseid inimkeha ehituse aluseid ning tekitab uudishimu, et veel sügavamalt selle keerulise teema uurimist jätkata. Meil saadaval olevaid makette on lihtne kokku panna, seega sobivad need komplektid hästi ka lastele. Samas võivad komplektid olla vahvaks kingituseks tulevasele arstile, õele või füsioterapeudile. Kõik meil saadaval olevad komplektid sisaldavad eestikeelset juhendit, mille järgi on lihtne mudel iseseisvalt kokku panna. Maketid on valmistatud kvaliteetsest tugevast plastikust ning seisavad stabiilsel alusel. Anatoomia mudelid näevad efektsed välja ja seega on need lisaks õppematerjalile ka põnevad sisekujunduselemendid. Need sobivad huvitavaks detailiks nii kontorilauale, klassiruumi kui ka elutoa riiulile.
 • Robotite valmistamine

  Robotite valmistamine (19)

 • Filmikunst

  Filmikunst (12)

 • Astronoomia

  Astronoomia (5)

 • Arheoloogia

  Arheoloogia (21)

 • Spiooniteadus

  Spiooniteadus (3)

 • Minikatsed

  Minikatsed (9)