Mikroskoobid

Näitan kõiki 23 tulemust

Hind

Kaubamärk

Näitan kõiki 23 tulemust

Mikroskoobid mikromaailma avastamiseks. Igapäevaelus näeme me vaid väikest osakest meie imetabasest maailmast. Arendava vahepalana tasub nii suurtel kui väikestel teadushuvilistel tutvuda meid ümbritsevaga ka ebatavaliste nurkade alt. Vali sobiv mikroskoop lapsele, et temagi saaks enda silmaringi avardada. Hea mõte on kinkida mikroskoop lapsele näiteks sünnipäevaks või kooli lõpetamise puhul. Arendav ajaveetmise viis on garanteeritud!

Meilt leiad laia tootevaliku, kus on olemas mikroskoobid lastele ja algajatele kui ka edasijõudnutele. Mikroskoop lastele on üldiselt väiksema suurendusega, kuid samas soodsam, kergem ja lihtsamini käsitsetav. Edasijõudnutele mõeldud mikroskoobid on tugevama suurendusega ja teravama pildiga. Mikroskoopi valides tasub silmas pidada, milline valgustus sellel on. Nendel, millel on altpoolt valgustus, sobivad õhukese ja läbipaistva proovimaterjali vaatlemiseks. Pealtpoolt langeva valgustusega mikroskoop sobib suurema läbimõõduga ja läbipaistmatu proovimaterjali vaatlemiseks. Osadel mikroskoopidel on olemas nii pealt- kui ka altpoolt valgustus.

Mikroskoop lapsele toob uue maailma tema käeulatusse. Kvaliteetsed mikroskoobid edasijõudnutele sobivad õppimiseks ja teadustöö tegemiseks. Vali meelepärane mikroskoop edasijõudnule või mikroskoop lastele Teaduspoest!