Teaduskatsed

Näitan kõiki 15 tulemust

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan kõiki 15 tulemust

Teaduskatsed lastele ja noortele koduseks kasutamiseks. Kas sind huvitab keemia, füüsika või hoopis bioloogia? Teaduskatsete komplektid toovad põnevad loodus- ja täppisteadused sinu käeulatusse! See on imeline võimalus õppida põnevate nähtuste kohta kodust lahkumata. Läbi mängulise tegevuse ja katsetamise on võimalik tohutult palju areneda. Eksperimentide läbi viimisel omandatud baasteadmised aitavad lapse ette valmistada tulevaseks kooliteeks. Teaduskomplektid lastele pakuvad mugava võimaluse uudishimulikkudele noortele tunda end tõelise teadlasena!

Teaduskatsete komplektid pole ilma põhjuseta üks meie kõige populaarsematest kaupadest. Need põnevad tooted pakuvad närvikõdi ja unustamatuid kogemusi igale teadushuvilisele. Komplektid, milles on teaduskatsed lastele, võivad pakkuda põnevust ka kogu perele. Võtke üheskoos katsevahendid ja juhendid ette, et lõbusalt aega veeta ja üksteise abiga uusi teadmisi omandada. Kõik meil saadaval olevad teaduskomplektid sisaldavad täpset eestikeelset juhendit, mille järgi on katsete läbi viimine imelihtne. Eksperimente tehes on oluline alati jälgida juhendis mainitud ohutusnõudeid. Nii aitavad teaduskomplektid lastele õpetada lisaks kõigele muule ka käitumisreeglitest kinnipidamise olulisust.

Meie valikust leiad põnevaimad teaduskatsete komplektid, milles on nii teaduskatsed lastele kui ka noortele põnevalt aja veetmiseks.