Konstruktorid

 • Mootorite mudelid

  Mootorite mudelid (5)

  Realistlikud mootorite mudelid, mida on võimalik ise kokku panna. Mootorite ehitamine on sobiv tegevus juba veidi vanemale konstruktorite fännile. See pakub vahvat võimalust panna proovile enda meisterdamisoskused! Valikus olevad mootorite mudelid sobivad noortele alates 10 eluaastast, aga kindlasti rõõmustab ühe kvaliteetse mudeli üle ka vanem masinahuviline. Suurel hulgal detaile ja keerukad ülesehitused panevad nuputama ka kõige kogenuma meistrimehe! Suured mootorite mudelid on ideaalseks õppevahendiks masinahuvilisele noorele, kuna neid kokku pannes saab tutvuda kõikide mootori töötamiseks vajaminevate osadega. Ehitamise käigus saavad mootorite tööpõhimõtted ruttu selgeks. Mootorite ehitamine on kaasahaarav, aga ka väljakutseid pakkuv ning võtab seega omajagu aega. Kui ehitamine on viimaks lõpule jõudnud, on tulemuseks elutruud mootorite mudelid, mis on realistlikud jäljendused masina päriselulisest versioonist. Tuled, patareidel töötavad liikuvad osad ja heliefektid annavad nendele mudelitele eriti elutruu olemuse. Kõik meil saadaval olevad komplektid sisaldavad ka detailset eestikeelset juhendit. Nii läheb mootori ehitamine hõlpsalt!
 • Metallkonstruktorid

  Metallkonstruktorid (2)

  Metallkonstruktorid pakuvad vahvat ajaveetmise viisi noorele meistrimehele või -naisele. Meisterda, nokitse ja ühenda detaile – konstruktorite ehitamine on kaasahaarav ja väljakutseid pakkuv tegevus, mille võlusse võib laps end kaotada tundideks. Kulutatud aeg on vaeva väärt – kui metallkonstruktor lõpuks kokku saab, on tulemuseks on ainulaadsed 3D ehitised ja masinad, mis on ideaalsed mängukaaslased. Metallkonstruktorid on laste vaieldamatud lemmikud! Metallist konstruktor ei paku lastele mitte ainult lõbusat aja veetmise viisi, vaid ka võimalust ehitamise käigus õppida ja areneda. Detaile ühendades arenevad lapse ruumiline mõtlemine ja juhendite järgimise oskus. Kuhu milline tükk panna, et metallkonstruktor kenasti kokku saaks? Sellele küsimusele vastust otsides saavad lapsed proovile panna enda loova mõtlemise ja probleemilahendusoskused. Seega on üks kvaliteetne metallist konstruktor tõeliselt tänuvääre mänguasi! Teaduspoe valikus olevad Tobari metallkonstruktorid sobivad lastele alates kaheksandast eluaastast. Tobari metallist konstruktor on alati hea valik, sest selle kokku panemine on juhendit järgides piisavalt lihtne, kuid siiski põnev ja väljakutseid pakkuv. Ja mis kõige parem – kõik vajalikud tööriistad on komplektis juba kaasas! Vali enda lemmik metallkonstruktor ja lõbus ehitamise kogemus on garanteeritud!
 • Kuulirajad

  Kuulirajad (6)

  Kuulirajad ja Goldbergi masinad garanteerivad lõbu tundideks! Need on kogu pere vaieldamatud lemmikud. Kuulirada on nii vahva mänguasi kui ka arendav õppevahend. Põnevate ise kokkupandavate komplektide abil saab laps õppida füüsika põhitõdede kohta. Kuidas panna kuul rajal kiiremini liikuma või ehitada võimalikult stabiilne tee? Lapsed leiavad vastused paljudele elulistele küsimustele läbi mängulise tegevuse. Lisaks sellele on võimalik mängu käigus proovile panna ka enda peenmotoorika ja koordinatsioon. Kuulirajad on tõeliselt tänuväärt mänguasjad! Kuulirajad pakuvad rõõmu kogu perele. Väiksematel lastel on põnev jälgida kuulide veeremist ja nendega mängida. Vanemad pereliikmed saavad omanäolist mänguasja nautida kui sisekujunduselementi. Kui otsid mõnda eriti efektset mudelit, soovitame soetada puidust kuulirada. Moodne puidust kuulirada on pilkupüüdev ja omapärane kaunistus, mis sobib hästi nii sinu kontorilauale kui ka elutoa riiulile. Samuti on puidust mänguasjad põneva väljanägemisega säästlik ja loodussõbralik valik! Meie valikust leiad nii suurte kui ka väikeste lemmikuimad plastikust ja puidust kuulirajad!
 • Magnetkonstuktorid

  Magnetkonstuktorid (7)

  Magnetkonstruktorid on parimad saadaval olevad ehituskomplektid pere kõige noorematele liikmetele. Teaduspoe valikus olevad magnetkonstruktorid koosnevad suurtest erksavärvilistest geomeetrilistest detailidest, mis on pilkupüüdvad ja lausa kutsuvad mängima. Detailid ühilduvad üksteisega tänu õrnadele magnetitele, mis ei tee lapse sõrmedele haiget. Kui koduses mänguasjakastis leidub mõni magnetkonstruktor, ei teki lapsel kunagi igavust, sest alati on olemas võimalus panna ennast proovile loovas ehitustöös! Üks vahva magnetkonstruktor pakub tegusale lapsele rõõmu lausa tundideks. Nende komplektidega mängides saab laps õppida ehitamise põhitõdede kohta – kuidas laduda magnetkonstruktor kokku nii, et see ümber ei kukuks? Ehitades saab laps lasta enda loovusel lennata, ühendades detaile ja luues täiesti ainulaadseid 3D kujundeid. Igas komplektis on kaasas ka juhendid erinevate kujundite kokku panemiseks, kuid alati on lubatud ka teha omaloomingut. Võimalusi ehitamiseks on lõputult! Kvaliteetne magnetkonstruktor aitab lapsel proovile panna enda ruumilise mõtlemise ja juhendite järgimise oskused. Lisaks sellele arendavad magnetkonstruktorid ja nendega mängimine lapse peenmotoorikat ja koordinatsiooni. GeoSmart, SmartMax ja PowerClix – Teaduspoe valikust leiad vaid kõige kvaliteetsemad magnetkonstruktorid!
 • Ehitusklotsid

  Ehitusklotsid (8)

 • Ugears Mehaanilised mudelid

  Ugears Mehaanilised mudelid (30)

  Ugears mehaanilised mudelid on võitnud nii täiskasvanud meistrimeeste kui ka noorte nokitsejate südameid tänu enda detailsele ehitusele ja moodsale kujundusele. Nende ruumiliste mudelite kokku panemine pakub pinget ja meelelahutust tundideks! Tulemuseks on igati efektsed ja elutruud mudelid, mis sobivad ideaalselt kaunistama nii sinu kontorilauda kui ka elutoa riiulit. Ugears mehaanilised mudelid on valmistatud kvaliteetsest naturaalsest puust ja tänu sellele on neil eriti meeldiv puidu lõhn. Makettide kokku panemiseks ei ole tarvis mingeid tööriistu või liimi – lihtsalt lükka detailid õrnalt raamist välja ja aseta ette nähtud kohale. Detailid sobituvad üksteisega kui valatult. Komplekti kuulub üksikasjalik juhend, mille põhjal saab mudel alati õigesti kokku pandud. Mudelid on uskumatult elutruud ja seda tänu nende rohketele liikuvatele detailidele. Teaduspoes saadaval olevad Ugears mudelid koosnevad olenevalt komplekti suurusest 20 kuni 580 puidust detailist. Kui väiksemad  mudelid õnnestub kokku panna suhteliselt ruttu, siis mahukamate mudelite kokku panemiseks tasub kindlasti varuda terve õhtu. Ugears mehaanilised mudelid pakuvad närvikõdi ja kaasahaaravat tegevust kõigile. Parim kingiidee heale sõbrale või hoopis iseendale on efektsed ja ainulaadsed mehaanilised mudelid!

Kategooriast konstruktorid leiad laia valiku komplekte igas vanuses ehitamise huvilisele. Vali kvaliteetne konstruktor poistele, tüdrukutele või isegi täiskasvanud meistrimeestele! Ühenda osasid, nokitse ja meisterda – tulemuseks on tõeliselt vägevad ja täiesti ainulaadsed ehitised.

Pole midagi paremat kui konstruktor lastele! Konstruktorid on tõeliselt tänuväärsed mänguasjad. Peale selle, et detaile on põnev ühendada, arendab laps ehitades enda ruumilist mõtlemist, motoorikat ja täpsust. Monteerimine on kaasahaarav tegevus, mis pakub lõbu tundideks. Kui soovid sõprade või pere seltsis lõbusalt aega veeta, pane konstruktorid kokku üheskoos. Ühine ehitamine muudab tegevuse veelgi lõbusamaks!

Kui otsid lihtsamaid mängukomplekte viska pilk peale magnetkonstruktorite ja metallkonstruktorite alakategooriatele. Sealt vali konstruktor lastele, kes on veidi nooremad. Metall- ja magnetkonstruktorite kokku panemine on lihtne, kuid samas kaasahaarav ja vahva. Kuulirajad garanteerivad põnevust kõigile – see on suurepärane konstruktor poistele ja tüdrukutele, nii suurtele kui väikestele. Kui otsid aga põnevat tegevust veidi vanemale ehitajale, siis leiad vastuse kategooriatest mootorite mudelid ja Ugears Mehaanilised mudelid. Suurel hulgal detaile ja keerulised disainid panevad nuputama ka kõige kogenenuma meistrimehe.

Vali konstruktor lastele või täiskasvanutele, konstruktor poistele või tüdrukutele Teaduspoe laiast valikust! Lõbus ehitamise kogemus on garanteeritud!