Ugears Mehaanilised mudelid

Näitan 1–24 tulemust 28-st

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan 1–24 tulemust 28-st

Ugears mehaanilised mudelid on võitnud nii täiskasvanud meistrimeeste kui ka noorte nokitsejate südameid tänu enda detailsele ehitusele ja moodsale kujundusele. Nende ruumiliste mudelite kokku panemine pakub pinget ja meelelahutust tundideks! Tulemuseks on igati efektsed ja elutruud mudelid, mis sobivad ideaalselt kaunistama nii sinu kontorilauda kui ka elutoa riiulit.

Ugears mehaanilised mudelid on valmistatud kvaliteetsest naturaalsest puust ja tänu sellele on neil eriti meeldiv puidu lõhn. Makettide kokku panemiseks ei ole tarvis mingeid tööriistu või liimi – lihtsalt lükka detailid õrnalt raamist välja ja aseta ette nähtud kohale. Detailid sobituvad üksteisega kui valatult. Komplekti kuulub üksikasjalik juhend, mille põhjal saab mudel alati õigesti kokku pandud. Mudelid on uskumatult elutruud ja seda tänu nende rohketele liikuvatele detailidele.

Teaduspoes saadaval olevad Ugears mudelid koosnevad olenevalt komplekti suurusest 20 kuni 580 puidust detailist. Kui väiksemad  mudelid õnnestub kokku panna suhteliselt ruttu, siis mahukamate mudelite kokku panemiseks tasub kindlasti varuda terve õhtu. Ugears mehaanilised mudelid pakuvad närvikõdi ja kaasahaaravat tegevust kõigile. Parim kingiidee heale sõbrale või hoopis iseendale on efektsed ja ainulaadsed mehaanilised mudelid!