DJECO Väikelaste lauamäng "Väike õnn"

DJECO Väikelaste lauamäng “Väike õnn”

18,50 

DJECO Väikelaste lauamäng “Väike õnn”. Mäng on mõeldud kahele mängijale ning see kestab ligikaudu 10 minutit. Vahva mäng, mis sobib väikestele lastele.

Laos

Kirjeldus

Vahva väikelaste lauamäng, kus on vaja natukene õnne! Mängus saad kehastuda väikseks hiireks, kes otsib maitsvaid juustutükke. Selleks, et juustuni jõuda, tuleb hüpata edasi mööda värvilisi žetoone. Kuid enne žetoonile hüppamist tuleb välja uurida, mis värv on žetooni alumisel küljel! Võidab see hiireke, kes saab esimesena 4 juustutükki kokku kogutud.
Mäng on mõeldud kahele mängijale ning see kestab ligikaudu 10 minutit. Komplekt sisaldab 24 kahevärvilist žetooni, 2 hiire figuuri, 8 juustutükki ning mängujuhendit.

Sobib vanusele: 2,5–5
Pakendi mõõdud: 22 x 21 x 6 cm

Tootekood: 3070900085602

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…