Elektroonilised trummipulgad

Elektroonilised trummipulgad

15,00 

Nende elektrooniliste trummipulkade abil saab algaja trummar enda kätt harjutada! Pulgad teevad lüües kolme erinevat trummikomplektile omast häält. Nuppu vajutades vahetad trummilöögi heli!

Laost otsas

Kirjeldus

Nende elektrooniliste trummipulkade abil saab algaja trummar enda kätt harjutada! Pulgad teevad lüües kolme erinevat trummikomplektile omast häält. Nuppu vajutades vahetad trummilöögi heli! Lisaks trummihelidele on võimalik ka mängima panna taustamuusika. Heli kostub trummipulkade otstesse sisseehitatud väikestest kõlaritest. Iga löögiga süttib ka trummipulga otsas väike LED tuli — see tagab tõeliselt vägeva etenduse!

Toode töötab 4 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 10 x 4.5 x 34.5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 8717278865065

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.