Discovery Klaveriga mängumatt

Discovery Klaveriga mängumatt

23,00 

Discovery Klaveriga mängumatt on ideaalne kingitus muusikahuvilisele! Mängumatil on 8 suurt klaveri klahvi, mida vajutades kostub kõlarist vastav heli.

Laost otsas

Kirjeldus

Klaveriga mängumatt on ideaalne kingitus pisikesele muusikahuvilisele! Mängumatil on 8 suurt klaveri klahvi, mida vajutades kostub kõlarist vastav heli. Käte ja jalgadega klahve vajutades saavad mudilased luua enda esimesed muusikapalad. Lisaks sellele on võimalik kõlarist mängida erinevaid lastelaule. Kui mängimine on lõpetatud, saab klaveri mugavalt kokku voltida – nii ei võta see riiulis hoiustades palju ruumi!
Klaveri suurus on 80 x 40 cm.

Toode töötab 2x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 39 x 27,5 x 4,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088053791

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…