Hõljuv meduus

Hõljuv meduus

2,50 

Hõljuv meduus: veepudelis täitub meduus osaliselt veega, ülejäänud kambrisse jääb õhk. Nüüd saad panna meduusi alla-üles ujuma, pigistades plastpudelit.

Laos

Kirjeldus

Meduus, mis hõljub veepudelis justkui oleks see elus!
Mängimiseks täida plastikust joogipudel tervenisti toatemperatuuril veega ja aseta meduus pudelisse. Veepudelis täitub meduusi sees olev kamber osaliselt veega, ülejäänud kambrisse jääb õhk. Nüüd saad panna meduusi alla-üles ujuma, pigistades plastpudelit. Pigistades ujub meduus pudeli põhja ja kui lased pudeli lahti, hõljub see tagasi üles. Kui pigistad pudelit eriti kiiresti, hakkab meduus keerlema.
Kui juhtub, et meduus jääb pudeli põhja ja enam ei liigu, tuleb see veest välja võtta ning sisemine kamber veest tühjendada. Seejärel saad uuesti mängima asuda.

Sobib vanusele. 3+
Pakendi mõõdud: 16 x 2 x 8 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tähelepanu! Toode saadetakse juhuslikku värvi. 

Tootekood: 7300009605194

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.