Pehme kollike "Grom" 16 cm

Pehme kollike “Grom” 16 cm

15,50 

Pehme kaisukas “Grom”. Monsterkins sarja pehmed kaisuloomad on valmistatud 100% taaskasutatud koostisosadest. Grom on valmistatud koguni 7 plastikpudelist!

Laos

Kirjeldus

Kõik kollid ei ole kurjad, mõned neist aitavad puhastada meie planeeti! Monsterkins sarja pehmed kaisuloomad on valmistatud 100% taaskasutatud koostisosadest. Väike Grom on valmistatud koguni 7 ümbertöödeldud plastikpudelist! Sellegipoolest on mänguasi mõnusalt pehme, vetruv ja siidise tekstuuriga.
Olgu tegu prügiga vihmametsas, rannas või hoopis ookeanis, Monsterkins pehmed kollikesed korjavad kõik ilusti kokku! Iga Monsterkins kollike on pühendatud ennetamaks plastikust prügi sattumist kindlasse keskkonda. Grom pehme kollike päästab prügi sattumast randadesse, andes plastikule uue elu enda kõhus!

Mänguasja mõõdud: 16 x 11 cm.
Hoiatus! Enne 3-aastasele lapsele andmist eemaldada tootelt väiksed plastikosad ja sildid. Tootele on lubatud õrn käsipesu seebiga. Mitte pesta või kuivatada masinas!

Tootekood: 092389267365

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.