Retro mänguautomaat 200 mänguga

Retro mänguautomaat 200 mänguga

29,00 

Retro mänguautomaat 200 mänguga. Miniatuurne retrohõnguline mänguautomaat, millel on võimalik mängida 200 erinevat 8-bit stiilis mängu. Laste mängukonsool.

Laos

Kirjeldus

Miniatuurne retrohõnguline mänguautomaat, millel on võimalik mängida 200 erinevat 8-bit stiilis mängu. Valikus on erinevaid spordi-, fantaasia-, laskmis- ja mõistatusmänge. 8-suunaline kang ning 2 nuppu tagavad mugava juhtimise. Värviline ekraan ja heliefektid muudavad mängukogemuse veelgi kaasahaaravamaks.
Miniatuurset mänguautomaati on mugav endaga igal pool kaasas kanda – see peletab igavust reisil, autosõidul, kodus ja õues!

Toode töötab 3x AAA patareide jõul (ei kulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 10 x 20,5 x 10 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5023664001942 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…