Svoora Õppemäng "Kell"

Svoora Õppemäng “Kell”

35,00 

Svoora Õppemäng “Kell” on lõbus ja lihtne hariv mäng, mis on abiks esmakordselt kella tundma õppimisel! Loominguline kella õppimise mäng lastele.

Laos

Kirjeldus

Lõbus ja lihtne hariv mäng, mis on abiks esmakordselt kella tundma õppimisel! Puidust aluselt leiab kahe pöörleva osutiga analoogkella, aga ka aknad numbritega klotside jaoks, mis aitavad selgeks õppida digitaalse kella põhimõtted. Aja tähistamise selgeks õppimiseks märkige koos lapsega analoogkellal kindel aeg ja laps proovib välja mõelda, kuidas seda digitaalsel kellal tähistatakse. Seejärel jällegi vastupidi! Kas kell on 8 õhtul või hommikul? Seda aitab seletada liikuva pilvekesega klots puidust alusel, mis ühes asendis peidab ära päikse, teises kuu. Komplekti kuulub ka 24 õppekaarti, millel on tähistatud erinevad kellaajad analoog- ja digitaalsel kujul.

Sobib vanusele: 4+
Pakendid mõõdud: 33 x 18,5 x 4 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5208006030419

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.