Täispuhutav gloobus Ø 30 cm

Täispuhutav gloobus Ø 30 cm

8,00 

Täispuhutav gloobus Ø 30 cm. Täispuhutav gloobus sobib ideaalselt kodus või klassis mänguliseks õppetegevuseks. Gloobusega on kaasas mõned mänguideed.

Laost otsas

Kirjeldus

Täispuhutav gloobus sobib ideaalselt kodus või klassis mänguliseks õppetegevuseks. Gloobusega on kaasas mõned mänguideed nagu näiteks Püüa maakera!:
Palu täiskasvanul gloobus täis puhuda. Mängijad seisavad suurde ringi, kõige vanem mängija keskel. Mängu alustab vanuselt järgmine mängija, kes seisab ringis. Ta viskab maakera ringi keskel olijale. Mängija püüab maakera kinni ja vaatab, gloobust oma käes pööramata, missugune ala jääb tema vaatevälja. Selle ala kohta esitab ta maakera visanud mängijale küsimuse.
Näiteks kui mängija püüdis gloobuse nii, et tema poole jäi Euroopa, võib ta küsida:
Kuidas nimetatakse mandrit, millel asuvad Hispaania ja Saksamaa?
Missugune Euroopa riik on saapa kujuga?
Mis on Prantsusmaa pealinn?
Ja nii edasi….

Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060122730150

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.