Puldiga kuuvalguslamp

Puldiga kuuvalguslamp

30,00 

Puldiga kuuvalguslamp. Parima tulemuse saad pimedas ruumis. Puldi ülemisest nupust saad lülitada sisse Kuu valguse.

Laos

Kirjeldus

Riputa Kuu selle taga asuva riputusaasa abil seinale. Kontrolli, et kuu lüliti oleks ON-asendis. Parima tulemuse saad pimedas ruumis.
Puldi ülemisest nupust saad lülitada sisse Kuu valguse ja käsitsi juhtides läbida kõik Kuu valgustuse faasid. Hoia nuppu all, kuni jõuad soovitud faasini. Leia oma Kuule sama faas kui on akna taga päris Kuul!
Puldi alumist  nuppu vajutades lülitad valguse sisse ja sinu Kuu teeb automaatselt läbi 12 valgustuse faasi. Väikesest nupust saad panna Kuu ooteasendisse. Aktiveerida saad Kuu igast nupust. Automaatne väljalülitus: patarei eluea pikendamiseks läheb Kuu 30 minuti möödudes automaatselt ooteasendisse. Saad selle igast nupust jälle aktiveerida.

Toode töötab patareidega. Patareid ei sisaldu komplektis.
Sobib vanusele: 6+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

Tootekood: 5060122731096

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.