Metallkonstruktorid

Näitan kõiki 2 tulemust

Hind

Vanus

Kaubamärk

Näitan kõiki 2 tulemust

Metallkonstruktorid pakuvad vahvat ajaveetmise viisi noorele meistrimehele või -naisele. Meisterda, nokitse ja ühenda detaile – konstruktorite ehitamine on kaasahaarav ja väljakutseid pakkuv tegevus, mille võlusse võib laps end kaotada tundideks. Kulutatud aeg on vaeva väärt – kui metallkonstruktor lõpuks kokku saab, on tulemuseks on ainulaadsed 3D ehitised ja masinad, mis on ideaalsed mängukaaslased. Metallkonstruktorid on laste vaieldamatud lemmikud!

Metallist konstruktor ei paku lastele mitte ainult lõbusat aja veetmise viisi, vaid ka võimalust ehitamise käigus õppida ja areneda. Detaile ühendades arenevad lapse ruumiline mõtlemine ja juhendite järgimise oskus. Kuhu milline tükk panna, et metallkonstruktor kenasti kokku saaks? Sellele küsimusele vastust otsides saavad lapsed proovile panna enda loova mõtlemise ja probleemilahendusoskused. Seega on üks kvaliteetne metallist konstruktor tõeliselt tänuvääre mänguasi!

Teaduspoe valikus olevad Tobari metallkonstruktorid sobivad lastele alates kaheksandast eluaastast. Tobari metallist konstruktor on alati hea valik, sest selle kokku panemine on juhendit järgides piisavalt lihtne, kuid siiski põnev ja väljakutseid pakkuv. Ja mis kõige parem – kõik vajalikud tööriistad on komplektis juba kaasas!

Vali enda lemmik metallkonstruktor ja lõbus ehitamise kogemus on garanteeritud!