4M Doominorobot

4M Doominorobot

16,00 

Pane ise kokku doominorobot, mis seab doominoklotsid täiuslikku ritta igal korral! Roboti valmistamise protsess on tõeliselt põnev.

Laos

Kirjeldus

Pane ise kokku doominorobot, mis seab doominoklotsid täiuslikku ritta igal korral! Roboti valmistamise protsess on tõeliselt põnev ja detailset juhendit järgides ka piisavalt lihtne. Kui oled ehitamisega lõpule jõudnud, saad mängida ja doominoklotse ritta laduda koos enda uue robotist sõbraga. Lõbu jagub tundideks!
Komplekti kuuluvad kõik roboti ehitamiseks vajalikud detailid ja põhjalik eestikeelne juhend. Lisaks läheb vaja väikest kruvikeerajat.

Toode töötab 2 x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 16 x 23 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ja kemikaale ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034465

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.