4M Katsed värvidega

4M Katsed värvidega

14,50 

Vii läbi põnevaid teaduskatseid vee ja värvidega enda kodus! See komplekt sisaldab vahendeid ja juhendeid, mille abil on võimalik läbi viia 18 fantastilist katset.

Laos

Kirjeldus

Vii läbi põnevaid teaduskatseid vee ja värvidega enda kodus! See komplekt sisaldab vahendeid ja juhendeid, mille abil on võimalik teha 18 fantastilist katset. Katseid läbi viies saad praktilisel moel õppida palju uut ja põnevat vee, värvide ning optika kohta. Haara katsevahendid, järgi juhiseid ning tunne end tõelise teadlasena viies läbi vahvaid katseid!
Komplekt sisaldab detailset eestikeelset juhendit. Lisaks läheb erinevate katsete jaoks vaja ka komplekti mitte kuuluvaid vahendeid: vesi, klammerdaja, lill, nõudepesuvahend, hambatikk, pipar, sooda, äädikas, piim, mesi, maisitera, metallist polt, õli, jää, taldrik, supilusikas ja plastikust pärlid.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 16 x 23 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ja kemikaale ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156049193

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.